O naší společnosti

Naše vášeň pro tenis je nezlomná po mnoho a mnoho let. Na začátku byly naše tenisové kurty, které používáme dodnes. V roce 2006 jsme založili tenisovou prodejnu v blízkosti kurtů a později jsme se rozhodli rozšířit náš výběr a založili internetový obchod, který existuje od roku 2009. Díky naší vášni pro tenis, profesionalitě a dokonalosti je Strefa Tenisa (Tenis Zone) v současnosti největším tenisovým obchodem v Polsku. Na www.strefatenisa.com.pl máme kromě nejznámějšího tenisového internetového obchodu dva obchody ve Varšavě – jeden v ul. Bohaterow Wrzesnia 12, druhá v ul. Pulawska 531.

Naše nabídka zahrnuje největší značky tenisového vybavení, včetně Wilson, Head, Babolat, Yonex, Tecnifibre, Tretorn, Robin Soderling a mnoho dalších, a také značky oblečení jako: Nike, Adidas, Asics, New Balance, Lotto, Mizuno a mnohem více.

Tenis má v současnosti 40 zaměstnanců. Jsou to většinou fanoušci tenisu nebo jiných sportů. Naši prodejci jsou tenisoví trenéři a instruktoři se správnými znalostmi, se kterými je možné konzultovat výběr produktů. V současnosti na našich prodejnách obsluhujeme více než 700 raket měsíčně.

 

Profesionální tenisté jako Agnieszka Radwańska a Jerzy Janowiczhrají s raketami od nás a také je u nás servisují. Polský Fed Cupový tým, do kterého patří Magda Linette, Magda Fręch, Alicja Rosolska a Iga Świątek, patří mezi naše stálé zákaznice. Spolupracujeme s Polským tenisovým svazem a mnoha polskými tenisovými kluby a asociacemi. Polští profesionální tenisté i amatéři nám důvěřují a důvěřují našemu vybavení již léta. Naše prodejna nabízí atraktivní věrnostní program pro individuální zákazníky, tenisové trenéry a sportovní kluby. V rámci našich online objednávek nabízíme doručení objednávek do 24 hodin, bezplatné doručení a vrácení zakoupených produktů s prodlouženou lhůtou až 30 dnů.

Snažíme se, aby nakupování v našich prodejnách bylo potěšením pro každého.

S pozdravem Tennis Zone Team

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.