Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

1 019 Kč
Kód výrobce: NSK000077
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
2 ks

SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

1 019 Kč SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p
    ST73441
SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - Zpestřete si tréninky a dodejte jim vzrušení. Zvyšte...více

SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - Zpestřete si tréninky a dodejte jim vzrušení.

Zvyšte svou obratnost, rychlost a celkový sportovní potenciál s tréninkovými kuželi SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P. Tato sada 20 kuželů je všestrannou volbou pro každého sportovce, trenéra nebo osobního trenéra, který chce do svého tréninkového programu zařadit řadu cvičení a výzev. Tyto zářivě žluté kužely, které se pyšní kódem výrobce NSK000077, poskytují bezkonkurenční kombinaci praktičnosti, odolnosti a viditelnosti. Pojďme se hlouběji seznámit s vlastnostmi, které tyto kužely řadí na špičku sportovního tréninkového vybavení.

Bezkonkurenční VIDITELNOST a ODOLNOST

Díky zářivě žlutému zbarvení poskytují tyto kužely pro agility vynikající viditelnost. Ať už tedy trénujete v hale nebo na travnatém hřišti, můžete si být jisti, že svou sadu snadno identifikujete a budete se při cvičení orientovat s maximální lehkostí. Robustní konstrukce navíc zaručuje trvalý výkon a zároveň odolává opotřebení vlivem přírodních živlů nebo dlouhodobého používání.

PRO MNOHO SPORTŮ A CVIČENÍ

Ať už se věnujete fotbalu, fotbalu, basketbalu, nebo jste prostě jen fitness nadšenec, který se věnuje pravidelným tréninkům, kužely agility jsou dokonalým nástrojem. S tréninkovými kužely SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES buďte připraveni vytvářet množství účinných cvičení a cviků, které zlepšují koordinaci, rychlost a rovnováhu. Jsou také přizpůsobeny pro použití s tyčemi, což nabízí rozšířené možnosti pro vytváření dynamických tréninkových postupů.

ZNAČKA SKLZ

Se značkou SKLZ máte jistotu vysoce kvalitního sportovního tréninkového vybavení, které odolá zkoušce času. Společnost SKLZ, průkopník v oblasti sportovních výkonů a tréninkového vybavení, neustále inovuje a zajišťuje, že sportovci všech úrovní splní a překonají své výkonnostní cíle. V oblasti tréninku agility potvrzuje SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P závazek značky pomáhat sportovcům dělat pokroky, vynikat a užívat si tréninkovou cestu. Posuňte svůj trénink agility na vyšší úroveň, zvyšte svůj sportovní výkon,

Produktové číslo: ST73441
Kód produktu: NSK000077
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.