Tretorn

Zavřít filtry
od do
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Váš výběr:
Nenašli jsme nic co by odpovídalo vašemu filtru!
Karton tenisových míčů Tretorn Serie+ Club (white can) - 18 x 4B

Karton tenisových míčů
Tretorn Serie+ Club (white can) - 18 x 4B

2 529 Kč
2 769 Kč
Ušetříte 9%
Tenisové míče Tretorn Serie+ Club (white can) - 4B

Tenisové míče
Tretorn Serie+ Club (white can) - 4B

169 Kč
199 Kč
Ušetříte 15%
Juniorské tenisové míče Tretorn Game Red Felt 2B

Juniorské tenisové míče
Tretorn Game Red Felt 2B

139 Kč
149 Kč
Ušetříte 7%
Míč  Tretorn Serie+ Padel Tour - 3B
Míč  Tretorn Serie+ Padel Tour - 3B

Míč
Tretorn Serie+ Padel Tour - 3B

179 Kč
199 Kč
Ušetříte 10%
Karton tenisových míčů Tretorn Serie+ Control (white can) - 18 x 4B

Karton tenisových míčů
Tretorn Serie+ Control (white can) - 18 x 4B

2 869 Kč
4 389 Kč
Ušetříte 35%
Juniorské tenisové míče Tretorn Red Foam Playball 2B

Juniorské tenisové míče
Tretorn Red Foam Playball 2B

149 Kč
159 Kč
Ušetříte 6%
Tenisové míče Tretorn Coach bag 72B

Tenisové míče
Tretorn Coach bag 72B

2 639 Kč
3 279 Kč
Ušetříte 20%

Historie značky Tretorn

Společnost Tretorn byla založena v roce 1891 ve švédském Helsingborgu. Od samého počátku bylo myšlenkou značky vytvářet výrobky, které snadno odolávají rozmarnému skandinávskému počasí. Z toho lze snadno odvodit, že všechny výrobky s logem Tretorn musí být vysoce odolné a vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Společnost však nezapomíná ani na styl, takže její výrobky vyhovují jak obyvatelům venkova, tak měst. Jak o sobě značka říká - Tretorn je oslavou stylu a praktičnosti.

Tretorn je v současnosti jedním z největších výrobců víceúčelové nepromokavé obuvi a největší popularitu mu přináší výroba Wellingtonek. A právě Wellingtony byly prvním výrobkem, který Tretorn vydal ve velkém množství. V roce 1896 to byl totiž jeden milion vyrobených párů tohoto typu obuvi.

První tenisové míčky

Značka se pyšní tím, že je průkopníkem v oblasti sportovní obuvi, gumových bot a... Tretorn tenisových míčů již více než 120 let. V roce 1902, dva roky po uvedení prvních tenisek na trh, začali Henry Dunker a Tretorn vyrábět tenisové míče. Okamžitě se staly velmi populárními a široce rozšířenými.

Inovace a vývoj tenisových míčků

Společnost neusnula na vavřínech a neustále vylepšovala své produkty. V roce 1946 vyrobila společnost Tretorn tenisový míček z pampeliškové gumy. Takto vytvořený míč byl ve své době nejen experimentální, ale také inovativní.

O několik let později, v roce 1955, přišla na řadu další velká inovace, protože právě tehdy společnost Tretorn představila tlakové a netlakové míče. Jedná se přesně o stejný typ míčů, které se dnes používají po celém světě.

Velmi důležitým rokem v historii společnosti v tenisovém kontextu byl rok 1977, kdy byly tenisové míče vyrobené společností Tretorn oficiálními míči používanými během finále Roland Garros.

O něco později byly představeny první beztlakové míče, jejichž výkon byl srovnatelný s míči tlakovými. Pro společnost se rychle staly obrovským úspěchem, protože byly uznávány v mnoha zemích po celém světě. Tyto typy míčků se prodávaly ve více než 80 zemích a zaznamenaly největší růst na světě.

V roce 2002 se společnost Tretorn stala oficiálním sponzorem WTA a o deset let později podepsala oficiální partnerské smlouvy s několika turnaji ATP a WTA World Tour, včetně turnajů v Hamburku, Stockholmu, Záhřebu a Båstadu.

Tretorn je tedy značkou, která se významně podílela na historii tenisu a na tom, jak tento sport vypadá dnes. Společnost nadále vyrábí jedny z nejpokročilejších a nejhratelnějších tlakových míčů na světě.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.