Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Slazenger

Zavřít filtry
Váš výběr:
Nenašli jsme nic co by odpovídalo vašemu filtru!

Historie značky

Slazenger je britská společnost vyrábějící sportovní vybavení, kterou v roce 1881 založili bratři Benjamin a John Slazengerovi. Společnost se zpočátku specializovala na výrobu hokejového vybavení, ale rychle rozšířila svůj sortiment o další sporty, jako je tenis, golf a kriket. Ve dvacátých a třicátých letech 20. století byla společnost Slazenger předním dodavatelem kriketového vybavení a mnoho jejích výrobků, například kriketové pálky, používali profesionální sportovci a týmy. V padesátých a šedesátých letech 20. století společnost rozšířila svou činnost na trh se sportovním oblečením a obuví. Dnes je společnost Slazenger jednou z nejznámějších značek na světě a vyrábí širokou škálu sportovního vybavení a oblečení pro různé disciplíny.

Ambasadoři značky

Společnost Slazenger v minulosti spolupracovala s mnoha známými sportovci, kteří se stali ambasadory a tvářemi značky. Zde je několik příkladů:

• Sachin Tendulkar: jeden z nejlepších hráčů kriketu všech dob spolupracoval se společností Slazenger jako ambasador značky v kriketu.
• Henrik Stenson: švédský golfista, v letech 2000-2010 spolupracoval se společností Slazenger jako její tvář v golfu.
• Tim Henman: britský tenista, v letech 1990-2010 byl ambasadorem značky Slazenger.
• Mark Wright: britský hokejista, spolupracoval se značkou Slazenger jako její tvář v ledním hokeji.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.