Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy Adidas Power Band Level 2 - black

1 239 Kč

Doporučená prodejní cena

1 079 Kč Ušetříte 13 %
Kód výrobce: ADTB-10607BK
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
1 ks

Adidas Power Band Level 2 - black

1 079 Kč Adidas Power Band Level 2 - black
    ST74136
Představujeme náramek Adidas Power Band Level 2 - černý Využijte sílu odporového tréninku při...více

Představujeme náramek Adidas Power Band Level 2 - černý

Využijte sílu odporového tréninku při tenisových trénincích s páskou Adidas Power Band Level 2 v nadčasové černé barvě. Vysoce odolné a pružné posilovací zařízení je navrženo tak, aby pomohlo zlepšit vaši silovou a kondiční rutinu a stalo se neocenitelným přínosem ve vašem tenisovém tréninkovém režimu.

Špičková kvalita provedení

Zařízení Adidas Power Band Level 2 je vyrobeno s ohledem na trvalou kvalitu. Vynikající provedení zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty funkčnosti. Bez ohledu na intenzitu vašich tréninků zvládne tato odporová páska snadno protažení a napětí a poskytuje působivou trvanlivost.

Ideální pro rehabilitaci

Tento odporový pás je ideální nejen pro zvýšení vašeho výkonu na tenisovém kurtu, ale slouží také jako významná pomůcka při rehabilitaci po zranění. Jemně zatěžuje vaše svaly a klouby a poskytuje dostatečný odpor při statických cvičeních, aby vám pomohla bezpečně a efektivně obnovit sílu.

Uživatelsky přívětivý zážitek

Bez ohledu na úroveň vašich dovedností nabízí tento výrobek snadné a intuitivní používání. Jeho uživatelsky přívětivá povaha vám umožní soustředit se na trénink s vědomím, že dostáváte dodatečný odpor ve správné míře. Skutečně se jedná o všestranný doplněk fitness arzenálu každého tenisty.

Produktové číslo: ST74136
Hlavní barva: černá
Kód produktu: ADTB-10607BK
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.