Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninková kola Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - blue

Dárky
151 Kč
Poslední nejnižší cena:
140 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Kód výrobce: V241
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - blue

151 Kč Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - blue
    ST70742
Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - modrý Špičkové tréninkové vybavení pro začínající sportovce...více

Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - modrý

Špičkové tréninkové vybavení pro začínající sportovce

Zvyšte efektivitu svého tréninku pomocí kroužku Pro's Pro Flat Speed Ring, který je navržen tak, aby zlepšil nácvik práce nohou, rychlostní trénink a celkový atletický výkon. Kroužek Pro's Pro Flat Speed Ring je všestranný tréninkový prvek, který lze kombinovat s dalšími tréninkovými pomůckami, nebo jej dokonce používat jako zábavnou obruč pro zlepšení kondice, což se osvědčuje jako užitečný nástroj pro zdravotní nadšence i profesionální sportovce.

Robustní, profesionální kvalita

Perfektní průměr a robustní konstrukce

Plochý speed ring Pro's je díky své profesionální kvalitě a průměru 50 cm konstruován tak, aby vydržel náročné a pravidelné používání. Jeho plochá konstrukce umožňuje snadné skladování a přenášení, takže je vhodný pro domácí tréninky nebo přibalený do výbavy pro rozsáhlý trénink v přírodě nebo v posilovně. Trénujte tvrdě bez obav o odolnost s tímto robustně konstruovaným speed ringem.

Snadná integrace

Dobře spolupracuje s dalším tréninkovým vybavením

Tento speed ring, navržený s pragmatickým přístupem, lze bezchybně integrovat s dalšími tréninkovými paradigmaty a umocnit tak vaše tréninkové výsledky. Ať už se jedná o žebříky agility, rychlostní kužely nebo tréninkové překážky, kruh Pro's Pro Flat Speed Ring zvýší dynamiku vašeho tréninku pro komplexnější a silnější tréninkový režim.

Zářivý modrý odstín

Poutavý a inspirující

Sportovní kruh Pro's Pro Flat Speed Ring se zářivě modrým odstínem představuje elegantní rovnováhu mezi profesionálním výkonem a estetickým vzhledem. Tato primární modrá barva nejenže dodá vaší sbírce posilovacích doplňků výraznou barvu, ale také podporuje vizuální sledování během cvičení na rychlost a obratnost.

Podrobnosti o produktu

- Hlavní barva: modrá - Kód výrobce: Modrá barva: V241 Ponořte se do efektivnějšího a příjemnějšího tréninku s plochým rychlostním kruhem Pro's - dokonalou kombinací funkčnosti, kvality a stylu.

Produktové číslo: ST70742
Hlavní barva: modrá
Kód produktu: V241
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.