Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy Reebok Power Band Strong

1 019 Kč
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
varianty:
Odporové gumy Reebok Power Band X Strong
Reebok Power Band X Strong
více
Dostupný počet:
2 ks

Reebok Power Band Strong

1 019 Kč Reebok Power Band Strong
    ST74750
Zlepšete svůj trénink s náramkem Reebok Power Band Strong Pokud jste seriózní hráč tenisu a...více

Zlepšete svůj trénink s náramkem Reebok Power Band Strong

Pokud jste seriózní hráč tenisu a chcete zvýšit svou sílu a vytrvalost, nehledejte nic jiného než náramek Reebok Power Band Strong. Tento vysoce kvalitní odporový pás nabízí vysokou úroveň odporu, což z něj činí dokonalý nástroj pro hloubkovou svalovou kondici a posilování.

Vhodné pro intenzivní trénink

Na rozdíl od běžných odporových pásů je Reebok Power Band Strong navržen jako uzavřená smyčka, která se účinně zaměřuje na hluboko uložené svaly. Tato konstrukce podporuje plynulejší pohyb, zvyšuje přesnost každého tréninku a je ideální pro tenisty, kteří chtějí zlepšit sílu švihu a celkový výkon na kurtu.

Všestranný a odolný

Tento posilovací pás je vyroben z vysoce odolné pryže odolné proti opotřebení a je navržen tak, aby vydržel i ty nejintenzivnější tréninky. Víme, že jako tenisté se věnujete náročnému cvičení na kurtu i mimo něj a tato posilovací guma je vyrobena tak, aby to všechno vydržela. Lze ji také použít jako účinnou pomůcku při cvičení s přítahy, což z ní činí všestranný doplněk vašich tréninkových potřeb.

Produktové číslo: ST74750
Hlavní barva: šedá
Balení (počet kusů): 1
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.