Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninkový žebřík Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

569 Kč
Kód výrobce: V247
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4 ks

Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

569 Kč Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow
    ST75327
Žebřík Pro's Pro Agility Succeed (4 m) - neonově žlutý Vyzkoušejte cvičební náčiní, které...více

Žebřík Pro's Pro Agility Succeed (4 m) - neonově žlutý

Vyzkoušejte cvičební náčiní, které spojuje funkčnost a styl, s žebřinami Pro's Pro Agility Ladder Succeed v neonově žluté barvě. Tento zářivý žebřík agility profesionální kvality v sobě spojuje špičkový design a výkon, a zajišťuje tak to nejlepší pro váš fitness trénink.

Dokonalý tréninkový nástroj

Žebřík Pro's Pro Agility Ladder Succeed je univerzální tréninkové vybavení, které zlepšuje vaši rychlost, obratnost, rovnováhu a koordinaci. Je to dokonalý doplněk, který můžete přidat do svého tréninkového režimu, ideální pro sportovní trénink, silový trénink, nebo dokonce jen pro zahřívací cvičení.

Vysoce nastavitelný design

Žebřík agility se může pochlubit nastavitelnou konstrukcí s 9 plochými příčkami, které můžete upravit pro různá cvičení a cviky. Díky možnosti nastavit mezery mezi příčkami je skvělým nástrojem pro jakoukoli úroveň intenzity tréninku a vyhovuje jak začátečníkům, tak zkušeným sportovcům.

Kvalita a odolnost

Stejně jako všechny výrobky Pro's Pro je i Agility Ladder Succeed vyroben s maximálním důrazem na kvalitu. Ploché příčky si udržují stabilitu a zůstávají neporušené i při těch nejrozsáhlejších tréninkových rutinách, což zajišťuje dlouhou životnost pro vaše tréninkové potřeby.

Produktové číslo: ST75327
Kód produktu: V247
Šířka (cm): 50
Délka: 400
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.