Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Head Dome Cones - 20P

679 Kč

Doporučená prodejní cena

599 Kč Ušetříte 12 %
Kód výrobce: 287561
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Head Dome Cones - 20P

599 Kč Head Dome Cones - 20P
    ST16996
Sada tréninkových kuželů Head Dome - balení 20 kusů Trénujte jako profesionál s všestrannými a...více

Sada tréninkových kuželů Head Dome - balení 20 kusů

Trénujte jako profesionál s všestrannými a živými kužely Head Dome. Tyto tréninkové kužely jsou ideální pro všechny úrovně dovedností a nabízejí dynamický rozměr tréninku, ať už jste jednotlivec, nebo skupina. Tento funkční tréninkový nástroj musí mít každý odhodlaný trenér. Balení obsahuje 20 kuželů (10 žlutých a 10 oranžových), každý o výšce 6 cm.

Ideální pro poutavé a zábavné hry

Tyto kužely jsou jedinečně navrženy tak, aby usnadňovaly různé vzrušující hry a aktivity. Nejenže zlepší váš trénink, ale jsou také zábavným způsobem, jak se zapojit do fyzické aktivity. Zařaďte tyto kužely do své rutiny a podpořte tak příjemné a efektivní tréninky.

Podporuje program Tennis Instruction Program (T.I.P.).

Ve spolupráci s Mezinárodní tenisovou federací (ITF) v rámci její kampaně "Tenis... hraj a zůstaň" vyvinula společnost Head inovativní systém Tennis Instruction Program (T.I.P.). Tato iniciativa klade důraz na podání, jistý úder a bodování již od první lekce, což vytváří povzbudivý začátek pro pokračující výuku. T.I.P. podporuje tuto koncepci poskytováním raket, míčků a tréninkových pomůcek, včetně Head Dome Cones, které jsou ideální pro všechny fáze výuky tenisu.

Místo vyzvednutí a podrobnosti o produktu

Kód výrobce produktu je 287561. Proměňte své tréninkové potřeby s vynikajícími kužely Head Dome Cones a přijměte inovativnější způsob tréninku ještě dnes.

Produktové číslo: ST16996
Kód produktu: 287561
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.