Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P

679 Kč
Kód výrobce: V200
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P

679 Kč Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P
    ST63754
Úvod Představujeme sadu značkovacích disků Pro's Pro v prémiové krabici - sadu 50...více

Úvod

Představujeme sadu značkovacích disků Pro's Pro v prémiové krabici - sadu 50 profesionálních tréninkových značek s dokonalým designem pro dokonalé rozvržení hřiště.

Všestranné vizuální tréninkové pomůcky

Sada značkovacích disků Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P se skládá ze strategicky rozměrných a jasně barevných tréninkových kuželů, které vám pomohou řídit tréninkovou nebo herní strategii. Ať už jste trenér, který se snaží rozvíjet obratnost a taktické povědomí svého týmu, nebo sportovec, který chce zlepšit přesnost svých dovedností, tvoří všestranné vizuální pomůcky, které pomohou zvýšit efektivitu výkonu.

Vlastnosti produktu

Každá značka v sadě značkovacích disků Pro's Pro má průměr 20 cm a výšku 5 cm, což z nich činí ideální velikost pro vnitřní i venkovní sportovní zařízení. Jsou navrženy tak, aby byly dokonale viditelné za různých světelných podmínek, což vám umožní bez námahy stanovit viditelné tréninkové hranice nebo nastavit složitá cvičení a hřiště.

Barvy s vysokou viditelností

Sada obsahuje pět různých zářivých barev - žlutou, fialovou, červenou, bílou a zelenou. Tyto vysoce viditelné barvy nejen pomáhají sportovcům při cvičení, ale také přidávají odvážný barevný nádech do každé tréninkové rutiny, čímž zvyšují zábavnost výuky.

Prémiové balení

Všech 50 fixů je úhledně zabaleno v prémiové krabici, která zajišťuje bezpečné uložení a efektivní organizaci tréninkového vybavení. Díky lehké, ale odolné krabičce lze tuto sadu bez námahy přenášet, takže je ještě přenosnější a uživatelsky přívětivější.

Záruka pro profesionály

Tento výrobek s kódem výrobce V200 hrdě nese záruku kvality Pro's Pro. To znamená, že se můžete spolehnout na jeho vynikající odolnost a vysokou úroveň konstrukční přesnosti, která je zakomponována do každého značkovacího kotouče. Závěrem lze říci, že sada značkovacích disků Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P je nezbytnou pomůckou pro každý sportovní trénink. Ztělesňuje dokonalou kombinaci funkčnosti, všestrannosti a stylu a potvrzuje své místo jako nedílná součást moderní trenérské výbavy. Doplňte své tréninky sadou značkovacích disků Pro's Pro ještě dnes!

Produktové číslo: ST63754
Kód produktu: V200
Hlavní barva: žlutá fialová červená bílá zelená
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.