Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue

229 Kč

Doporučená prodejní cena

209 Kč Ušetříte 9 %
Kód výrobce: 100277
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
2 ks

Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue

209 Kč Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue
    ST74257
Yakimasport Šestihranný diskový kužel 10P - modrý Přehled produktů Pozvedněte své tréninky...více

Yakimasport Šestihranný diskový kužel 10P - modrý

Přehled produktů

Pozvedněte své tréninky na profesionální úroveň s kužely Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P v modré barvě. Naše tréninkové kužely jsou speciálně navrženy pro různé drily a cvičení na tenisovém kurtu a zvyšují vaši obratnost, rychlost a koordinační schopnosti. Tyto tréninkové kužely jsou vyrobeny s důrazem na detail a s neústupným závazkem k vynikající kvalitě, a proto se skutečně vyznačují o třídu vyšší kvalitou.

Vlastnosti a specifikace

Barva: Zářivý odstín modré nejenže dodá vašemu tréninkovému vybavení výraznou barvu, ale také zvýší viditelnost během venkovních sezení, čímž zajistí optimální funkčnost. Hlavní barvou těchto kuželů je modrá, která vám poskytne živou a atraktivní tréninkovou sestavu. Velikost: Tyto šestihranné diskové kužely mají průměr 20 cm, což z nich činí ideální velikost pro různá cvičení agility a rychlosti. Tato výjimečná velikost nabízí dostatek prostoru pro rychlou práci nohou a složité sestavy, aniž by vás omezovala ve výkonu. Šestihranný design: Nápadný šestiúhelníkový tvar zajišťuje vynikající stabilitu na všech typech povrchů. Ať už trénujete na trávě, cementu nebo umělém trávníku, tyto kužely zůstanou vzpřímené a na svém místě a poskytnou spolehlivý výkon během nejintenzivnějších tréninků. Připojitelnost: Vychutnejte si možnost propojení těchto kuželů s dalším příslušenstvím, což vám umožní přizpůsobit si trénink podle svých potřeb. Sestavujte složité cvičení nebo vytvářejte rozsáhlé tréninkové dráhy - s těmito kužely je obloha neomezená. Kód výrobce: Kužely jsou určeny k použití v různých oblastech světa: Výrobek je dodáván s kódem výrobce 100277, který ověřuje jeho pravost a zaručuje, že skutečně získáváte špičkové vybavení, za které jste zaplatili.

Vylepšete svůj trénink s Yakimasport

Zařazení těchto kuželů do vaší rutiny nabízí nespočet výhod. Od rozvoje rychlejší práce nohou až po zlepšení celkového povědomí o kurtu - tyto tréninkové kužely jsou vaší vstupenkou k vynikajícím výkonům. Nezapomeňte, že nejlepší sportovci netrénují, dokud jim to nejde, ale dokud jim to nejde špatně. Šestihranný kužel Yakimasport 10P - modrý, část

Produktové číslo: ST74257
Kód produktu: 100277
Hlavní barva: modrá
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.