Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Expandery Body Sculpture Pilates Band

319 Kč
Kód výrobce: BB 2350
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

Body Sculpture Pilates Band

319 Kč Body Sculpture Pilates Band
    ST74144
Zažijte efektivní trénink s Body Sculpture Pilates Band Pokud jste zkušení tenisté a hledáte...více

Zažijte efektivní trénink s Body Sculpture Pilates Band

Pokud jste zkušení tenisté a hledáte inovativní způsoby, jak umocnit svůj trénink, upozorňujeme vás na kvalitní odporovou pásku: Body Sculpture Pilates Band. Tato pomůcka, speciálně navržená pro zintenzivnění statických cviků a vynikající pro regenerační režimy po zranění, je to, co potřebujete ke zintenzivnění své hry.

Body Sculpture Pilates Band - nekompromisní kvalita a odolnost

Dosáhněte svých fitness cílů s naším výrobkem Body Sculpture Pilates Band, který je obdivován pro svou vynikající kvalitu. Tento odporový pás vyrobený ze špičkových materiálů slibuje dlouhotrvající používání bez jakékoliv formy degradace jeho výrazných vlastností. To znamená, že váš pás zůstane i po delším používání jako nový.

Všestrannost pro maximální výkon

Ať už provádíte statické cviky pro zlepšení své síly, nebo se zotavujete po zranění, tento band je přizpůsoben tak, aby splnil vaše cíle. Jeho jedinečná konstrukce poskytuje dodatečný odpor, který vás posune za vaše hranice a zároveň zajistí, že zůstanete v bezpečných mezích. S tímto všestranným nástrojem se rychleji zotavíte, posílíte a zlepšíte svůj výkon na tenisovém kurtu.

Pohodlí a snadné používání

Díky uživatelsky přívětivým úchytům vám náš Body Sculpture Pilates Band zajistí pohodlné a bezproblémové cvičení. Díky modrému barevnému označení jej snadno rozpoznáte mezi svou sbírkou sportovního vybavení.

Produktové číslo: ST74144
Kód produktu: BB 2350
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.