Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Disk na rovnováhu Eco Wellness Balance Cushion

449 Kč
Kód výrobce: QB-014
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

Eco Wellness Balance Cushion

449 Kč Eco Wellness Balance Cushion
    ST79204
Odhalte svůj tenisový potenciál s balančním polštářem Eco Wellness Zlepšete svou tenisovou hru...více

Odhalte svůj tenisový potenciál s balančním polštářem Eco Wellness

Zlepšete svou tenisovou hru a celkovou kondici pomocí naší inovativní tréninkové pomůcky Eco Wellness Balance Cushion. Tento disk je speciálně navržen pro posílení svalů, které jsou klíčové pro optimální držení těla a rovnováhu, a stane se nedílnou součástí vašeho tréninku.

Účelný design

Tento balanční polštářek přináší dokonalé spojení užitečnosti a všestrannosti. Můžete jej zapojit do nepřeberného množství cviků, čímž se zlepší vaše koordinace a přesnost pohybu. Díky kompaktním rozměrům je přenosný, takže můžete trénovat, kdekoli si přejete: na hřišti, v posilovně nebo v pohodlí domova.

Nad rámec fyzického tréninku

Posunout svůj tenisový výkon do nových výšin není jen o fyzické síle - je to také o držení těla. Balanční polštář Eco Wellness slouží jako sedací polštář a podporuje udržování správného držení těla při sezení. Pravidelné používání může výrazně zlepšit vaše držení těla a následně i výkon na kurtu.

Produktové číslo: ST79204
Kód produktu: QB-014
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.