Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy Power Band Movo Mini Band Optimum - Zelený

279 Kč
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4 ks

Power Band Movo Mini Band Optimum - Zelený

279 Kč Power Band Movo Mini Band Optimum - Zelený
    ST17962
Zažijte maximální všestrannost s náramkem Power Band Movo Mini Band Optimum Hraní tenisu,...více

Zažijte maximální všestrannost s náramkem Power Band Movo Mini Band Optimum

Hraní tenisu, stejně jako jiné sporty s vysokou zátěží, vyžaduje nejen dovednosti a strategii, ale také sílu, flexibilitu a zdraví. Power Band Movo Mini Band Optimum - zelený je dobře navržený a všestranný nástroj, který je ideální pro hráče tenisu, kteří potřebují zajistit, aby byli na nejvyšší úrovni fyzické kondice a odolnosti.

Zvyšte svou pohyblivost, stabilitu a sílu

Movo Mini Band je vynikající zařízení pro trénink mobility a stability. Je ideální pro zahřívací aktivity, rehabilitační tréninky a aktivační cvičení a je nezbytnou pomůckou pro posilování klíčových svalových skupin potřebných při tenisu, jako jsou hýžďové svaly a svaly jádra těla.

Kombinace pohodlí a odolnosti

Je vyroben ze speciální tkaniny, která je šetrná k pokožce a pohodlná, takže si můžete být jisti, že trénink s páskou Movo Mini Band je příjemným zážitkem. Hedvábná, měkká, ale pružná a vysoce odolná páska eliminuje tahání za kůži a podráždění spojené s běžnými elastickými tréninkovými páskami.

Optimální úroveň odporu

Movo Mini Band Optimum nabízí větší úroveň natažení až 65 cm z klidového stavu 30 cm, což poskytuje ideální odpor pro zvýšení svalové síly a vytrvalosti. Díky hypoalergennosti a absenci latexu je tento band bezpečný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Produktové číslo: ST17962
Barva: Zelený
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.