Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy Power Band Movo Optimum - green

509 Kč
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

Power Band Movo Optimum - green

509 Kč Power Band Movo Optimum - green
    ST65796
Maximalizujte svůj tenisový trénink s náramkem Power Band Movo Optimum - zelený Pokud jste...více

Maximalizujte svůj tenisový trénink s náramkem Power Band Movo Optimum - zelený

Pokud jste aktivní tenista a chcete zlepšit svou hru, je MOVO Power Band Optimum ideálním doplňkem vašeho tréninkového režimu. Tato posilovací páska usnadňuje posilovací, protahovací a stabilizační cvičení, což z ní činí nezbytný doplněk pro každého vážného sportovce.

Rozmanité možnosti tréninku

Tento posilovací pás je všestranný - od zahřívacích cvičení, přes rehabilitační pohyby až po aktivační cvičení. Můžete s ním účinně posilovat celé tělo a jádro těla, což je zásadní pro tenisty, kteří vyžadují hbitost a rychlé změny směru během zápasů s vysokou intenzitou. Navíc je prospěšná i pro ty, kteří žijí sedavým způsobem života, a pomáhá jim zlepšit držení těla a celkovou pohodu.

Špičková kvalita provedení

MOVO Power Band Optimum je navržen tak, aby vydržel intenzivní používání, a může se pochlubit robustní a vysoce kvalitní konstrukcí. Jeho odolná pružnost zůstává konstantní i po nepřetržitém používání a poskytuje stabilní napětí, které potřebujete pro své cvičení.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.