Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninková kola Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - orange

Dárky
151 Kč
Poslední nejnižší cena:
140 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Kód výrobce: V243
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
3 ks

Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - orange

151 Kč Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - orange
    ST70743
Plochý kroužek Pro's Pro Speed Ring 70 cm - oranžový Probuďte v sobě sportovce díky kroužku...více

Plochý kroužek Pro's Pro Speed Ring 70 cm - oranžový

Probuďte v sobě sportovce díky kroužku Pro's Pro Flat Speed Ring. Toto všestranné sportovní vybavení v zářivé oranžové barvě je navrženo tak, aby posunulo váš výkon na vyšší úroveň. Ať už jste fitness nadšenec nebo profesionální sportovec, tento výrobek jistě doplní váš tréninkový režim. Jeho velkorysý průměr 70 cm z něj činí univerzální a přizpůsobivý doplněk vaší sportovní a fitness výbavy.

Dynamický design

Tento elegantní plochý rychlostní kruh od společnosti Pro's Pro představuje kombinaci jednoduchosti a praktičnosti. Jeho design umožňuje přímočaré použití a jednoduché skladování při zachování potřebné odolnosti pro pravidelné používání. Můžete jej používat samostatně nebo jej spojit s dalšími tréninkovými pomůckami, abyste zrychlili své rychlostní a obratnostní dovednosti a učinili své tréninky pohotovějšími a plodnějšími.

Flexibilita na nejvyšší úrovni

Plochý rychlostní kruh Pro's je důkazem přizpůsobivosti. Používejte jej jako samostatný pro rozmanité tréninky agility a práce nohou nebo jej přeměňte na obruč a získejte další vrstvu zábavy a kondice. Jeho tvárnost vám dává svobodu odpoutat se od všednosti a zařadit do své rutiny celou řadu cviků.

Zářivá viditelnost

Přesvědčivá jasně oranžová barva kroužku Pro's Pro Flat Speed Ring zvyšuje jeho viditelnost, takže se skvěle hodí do jakéhokoli prostředí. Tento poutavý odstín zaručuje, že se budete moci soustředit, ať už cvičíte při slabém osvětlení v interiéru, nebo za slunečného počasí venku.

Podrobnosti o produktu

- Hlavní barva: oranžová - Kód výrobce: Oranžová barva: V243 Zlepšete svou fitness cestu s plochým rychloupínacím kroužkem Pro's Flat Speed Ring. Jeho pozoruhodný design a funkčnost zajišťují, že nejde jen o další kus sportovního vybavení, ale o změnu hry, která rozproudí vaše tréninky!

Produktové číslo: ST70743
Hlavní barva: oranžová
Kód produktu: V243
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.