Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Medicinbal Pro's Pro Medizinball 2 kg

789 Kč
Kód výrobce: I196B
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
2 ks

Pro's Pro Medizinball 2 kg

789 Kč Pro's Pro Medizinball 2 kg
    ST28328
Posuňte svůj trénink na vyšší úroveň s míčem Pro Medizinball 2 kg od společnosti Pro Pro's Pro...více

Posuňte svůj trénink na vyšší úroveň s míčem Pro Medizinball 2 kg od společnosti Pro

Pro's Pro Medizinball 2 kg je víc než jen další tréninkový míč. Je dokonalým doplňkem tréninkové výbavy každého tenisty. Je ideální pro všeobecný rozvoj tréninku a díky svým vlastnostem a výhodám je nezbytnou součástí vybavení všech tenisových nadšenců, kteří chtějí svou hru pozvednout na vyšší úroveň.

Vynikající pro celkový trénink

Tento 2kg medicinbal Pro's Pro je navržen tak, aby zlepšil vaši sílu, obratnost a rychlost. Jeho používáním v rutinním tréninku můžete zvýšit sílu jádra, což je zásadní aspekt pro pokročilou sílu úderu a rovnováhu na tenisovém kurtu. Navíc také pomáhá zlepšit koordinaci ruka-oko, která je nepostradatelná pro přesné údery a returny ostré jako břitva.

Atraktivní dvoubarevný design

Váš tréninkový nástroj nemusí být nudný! Tento medicinbal má stylový dvoubarevný design, který dodá vašemu vybavení estetický vzhled. Nejde jen o výkon, ale také o trénink se stylem a vkusem.

Produktové číslo: ST28328
Kód produktu: I196B
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.