Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Medicinbal Pro's Pro Medizinball 3 kg

959 Kč
Kód výrobce: I196C
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

Pro's Pro Medizinball 3 kg

959 Kč Pro's Pro Medizinball 3 kg
    ST28329
Zlepšete svou tenisovou hru s míčem Pro Medizinball 3 kg od společnosti Pro Pro's Pro...více

Zlepšete svou tenisovou hru s míčem Pro Medizinball 3 kg od společnosti Pro

Pro's Pro Medizinball 3 kg je víc než jen tréninkový míč. Je navržen pro intenzivní trénink a představuje základní nástroj pro rozvoj síly, vytrvalosti a celkové kondice. Tento všestranný medicinbal dokáže simulovat různé herní podmínky, takže je nepostradatelným doplňkem tréninkového režimu každého tenisty.

Trénujte jako profesionál s medicinbalem

Medicimbal Pro's Pro Medizinball 3 kg, vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, je navržen tak, aby vydržel intenzivní režim. Jeho váha je výzvou pro vaše tělo, které zatíží vaše svaly na maximum, zlepší vaši sílu a zvýší váš výkon na tenisovém kurtu. Textura míče umožňuje pevné uchopení, což zajišťuje bezpečné a efektivní tréninky.

Atraktivní dvoubarevný design

Míč Pro's Pro Medizinball není jen o funkčnosti, ale také o stylu. Jeho poutavý dvoubarevný design vás při tréninku nepochybně nechá vyniknout, čímž vás bude motivovat k usilovnějšímu tréninku a inspirovat k pravidelnějšímu cvičení.

Maximalizujte své tenisové dovednosti

Tenis vyžaduje rychlost, hbitost a sílu, a přesně to Medizinball Pro pěstuje. Zapojuje více svalových skupin, simuluje dynamiku švihu a zesiluje váš rozsah pohybu. Ať už se snažíte zvýšit sílu podání, zvětšit rozsah volejbalu nebo dodat dynamiku bekhendu, Pro's Pro Medizinball je vaším spolehlivým tréninkovým partnerem.

Produktové číslo: ST28329
Kód produktu: I196C
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.