Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Medicinbal Pro's Pro Medizinball 3 kg

Dárky
864 Kč
Poslední nejnižší cena:
800 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Kód výrobce: I196C
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
2 ks

Pro's Pro Medizinball 3 kg

864 Kč Pro's Pro Medizinball 3 kg
    ST28329
Zlepšete svůj trénink s míčem Pro's Pro Medizinball 3 kg Úvod Představujeme Pro's Pro...více

Zlepšete svůj trénink s míčem Pro's Pro Medizinball 3 kg

Úvod

Představujeme Pro's Pro Medizinball 3 kg, dokonalého partnera pro vaše všestranné tréninkové potřeby. Nejenže obohatí váš fitness režim o účinný nástroj, ale jeho atraktivní dvoubarevný design vnese do vaší tréninkové výbavy také špetku stylu.

Všestranný fitness nástroj

Medizinball Pro's není jen fitness míč, je to všestranné a dynamické sportovní náčiní. Váží 3 kg a je navržen tak, aby zintenzivnil váš každodenní trénink a byl výzvou pro vaši vytrvalost, svaly a koordinaci. Je ideální pro integrovaná silová a vytrvalostní cvičení a díky své všestrannosti jej lze použít k zaměření na konkrétní svalové skupiny a doplnit řadu cvičebních postupů - zlepší tak vaši celkovou kondici a rovnováhu těla.

Dvoutónový design

Pro ty, kteří vedle funkčnosti ocení i dobrou estetiku, je tento míč dodáván v atraktivním dvoubarevném designu. Jeho vizuální přitažlivost nijak neohrožuje jeho robustnost ani přilnavost, což zajišťuje, že si během intenzivního tréninku udržíte pevný úchop.

Odolný a s dlouhou životností

Míč Pro's Pro Medizinball 3 kg, vyrobený ze špičkového a robustního materiálu, slibuje dlouhodobou odolnost a účinně odolává opotřebení při dlouhodobém používání. Je ideální pro vnitřní i venkovní použití a poskytuje spolehlivý výkon v různých tréninkových podmínkách.

Specifikace produktu

  • Značka: Medicimbal, který je určen pro sportovní zápasy, a který je určen pro sportovní zápasy, které se odehrávají v rámci sportovních akcí: Značka: Pro's Pro
  • Výrobek: Pro Pro Pro, s.r.o: Pro: Medizinball
  • Hmotnost: 3 kg
  • Kód výrobce: Medizinball I196C
  • Dvoubarevný design

Závěr

Výběr správného tréninkového vybavení může výrazně ovlivnit vaši cestu za kondicí. Míč Pro's Medizinball 3 kg s multifunkčním charakterem a výrazným designem by mohl být tím doplňkem, který změní vaši hru a umožní vám komplexnější a efektivnější trénink.

Produktové číslo: ST28329
Kód produktu: I196C
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.