Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Medicinbal Pro's Pro Medizinball 4 kg

Dárky
911 Kč
Poslední nejnižší cena:
844 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Kód výrobce: I196K
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
2 ks

Pro's Pro Medizinball 4 kg

911 Kč Pro's Pro Medizinball 4 kg
    ST66603
Maximalizujte svůj trénink s míčem Pro's Pro Medizinball 4 kg Odhalte svůj skutečný sportovní...více

Maximalizujte svůj trénink s míčem Pro's Pro Medizinball 4 kg

Odhalte svůj skutečný sportovní potenciál tím, že do svých tréninkových postupů zařadíte míč Pro's Pro Medizinball 4 kg. Byl pečlivě navržen tak, aby posunul vaše tréninky na vyšší úroveň, bez ohledu na to, jaké jsou vaše fitness cíle. Tento prémiový tréninkový míč je zručně vyroben tak, aby poskytoval dokonalý tréninkový zážitek.

Ideální pro všestranný trénink

Pro's Pro Medizinball 4 kg je ideálním doplňkem pro posilování středu těla, zlepšování kondice a zvyšování celkového sportovního výkonu. Poskytuje všestranný a efektivní způsob rozvoje různých svalových skupin a dovedností. Ať už provádíte cvičení na posílení svalů, cvičení na obratnost nebo cvičení na flexibilitu, míč Pro's Pro Medizinball je přesně to, co potřebujete.

Stylový dvoubarevný design

Nikdo neřekl, že vaše tréninkové vybavení musí být nudné. Vystupte z davu díky atraktivnímu dvoubarevnému designu míče Pro's Pro Medizinball. Jeho výrazné barvy dodají vašemu tréninku energický, moderní nádech a udrží vás motivované a soustředěné na trénink.

Odolný a pohodlný

Robustní konstrukce a kvalitní materiály zajišťují, že míč Pro's Pro Medizinball 4 kg vydrží i náročné intenzivní tréninky. Tréninkový míč se snadno uchopuje, hází a chytá, což z něj činí dokonalý doplněk vaší fitness rutiny.

Podrobnosti o produktu

Kód výrobce: Pro ProBall - míč na cvičení s míčem, který je vhodný pro cvičení s míčem: I196K Míč Pro's Pro Medizinball je více než jen prostředek ke zvýšení fyzické výkonnosti. Představuje životní styl, stav mysli a závazek zlepšovat se každý den. Zvyšte svůj tréninkový výkon tím, že ještě dnes investujete do míče Pro's Pro Medizinball 4 kg.

Produktové číslo: ST66603
Kód produktu: I196K
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.