Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Expandery Pro's Pro Resistance Tube

229 Kč

Doporučená prodejní cena

199 Kč Ušetříte 13 %
Kód výrobce: I198
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Resistance Tube

199 Kč Pro's Pro Resistance Tube
    ST66172
Oživte svůj trénink s odporovou gumou Pro's Pro Resistance Tube Zlepšete svou tenisovou hru s...více

Oživte svůj trénink s odporovou gumou Pro's Pro Resistance Tube

Zlepšete svou tenisovou hru s odporovou gumou Pro's Pro Resistance Tube. Tato flexibilní odporová guma slouží jako všestranný a funkční nástroj, ideální pro hráče, kteří chtějí zvýšit svůj celkový výkon.

Vynikající design pro maximální výkon

Guma Pro's Pro Resistance Tube je vybavena měkkými a pohodlnými úchyty, které zajišťují bezpečné držení během intenzivního tréninku. Pružnost gumy vyhovuje široké škále úrovní kondice a poskytuje všestranný tréninkový zážitek bez ohledu na vaše aktuální kondiční schopnosti.

Stvořeno pro každého hráče tenisu

Tenis vyžaduje hbitost, rychlost a sílu. Ať už jste nováčkem, který zdokonaluje své podání, nebo veteránem, který zdokonaluje své údery, tato odporová guma je vhodným doplňkem vašeho tréninkového režimu. Je to unisexový nástroj navržený tak, aby podporoval komplexní trénink pro hráče všech úrovní - od začátečníků až po profesionály.

Trénink zaměřený na výsledky

Odporová guma pomáhá nejen při tréninku vytrvalosti a síly, ale zaměřuje se také na konkrétní svalové skupiny, které tenista využívá nejvíce. Zařazení tohoto nástroje do tréninku posiluje stabilitu jádra, zvyšuje celkovou sílu a zlepšuje pohyb těla - klíčové komponenty pro vítěznou tenisovou hru.

Produktové číslo: ST66172
Kód produktu: I198
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.