Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Cvičící podložka Schildkröt Fitness Mat XL - blue

Dárky
1 279 Kč

Doporučená prodejní cena

1 168 Kč Ušetříte 9 %
Poslední nejnižší cena:
1 082 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Kód výrobce: 960163
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
3 ks

Schildkröt Fitness Mat XL - blue

1 168 Kč Schildkröt Fitness Mat XL - blue
    ST79745
Doporučené produkty
Dárky
Tréninková kola SKLZ Corewheels
Tréninková kola SKLZ Corewheels

Tréninková kola
SKLZ Corewheels

 
1 424 Kč
 
Dárky
Dárky
Odporové gumy Adidas Power Band Level 3 - red
Odporové gumy Adidas Power Band Level 3 - red

Odporové gumy
Adidas Power Band Level 3 - red

1 439 Kč
1 272 Kč
Ušetříte 12%
Fitness podložka Schildkröt XL - modrá Ponořte se do světa fitness s podložkou Schildkröt...více

Fitness podložka Schildkröt XL - modrá

Ponořte se do světa fitness s podložkou Schildkröt Fitness Mat XL. Tato podložka s výraznou modrou barvou, která dodá vašemu cvičení jiskru energie, je navržena pro pohodlí i odolnost. Tato podložka je ideální pro jógu, pilates a všechny další formy fitness tréninku a slibuje spolehlivého společníka při cvičení, který nejen podpoří vaše snažení, ale také ho umocní.

Maximální pohodlí, maximální výkon

Podložka Schildkröt Fitness Mat XL je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a poskytuje pohodlnou a stabilní platformu pro vaše cvičení. Její dostatečná velikost 195/80 cm vám zajistí dostatek prostoru pro všechna jógová protažení a pilates. Tloušťka 1,5 cm zajišťuje vynikající izolaci od podlahy a nabízí tak odpružený povrch, který chrání vaše klouby a tlakové body při různých cvičeních.

Odolné a s dlouhou životností

Zlepšete své fitness zážitky s podložkou, která je vyrobena tak, aby vydržela. Tato podložka Schildkröt Fitness Mat XL se může pochlubit výjimečnou odolností, která je určena pro dlouhodobé a opakované používání. Špičková konstrukce zajišťuje, že podložka odolá každodennímu opotřebení, odolá jakékoli deformaci a zároveň si zachová svůj původní tvar a funkci.

Zářivý modrý odstín

Dodejte svému cvičebnímu režimu barevný nádech díky zářivě modrému odstínu podložky. Tato zářivá barva je více než jen estetická; je navržena tak, aby v člověku vzbuzovala energii, klid a motivaci - což jsou základní ingredience pro úspěšné cvičení.

Balení a informace o výrobku

Každá podložka Schildkröt Fitness Mat XL je balena samostatně pro snadnou manipulaci a skladování. Výrobek je dodáván s kódem výrobce 960163. Podložka Schildkröt Fitness Mat XL v modré barvě je víc než jen podložka; je to barva, pohodlí a odolnost v jedné směsi, která podporuje každé protažení nohou, každou jógovou pozici, každý fitness cíl. Vstupte na podložku Schildkröt Fitness Mat XL a zintenzivněte své cvičení.

Produktové číslo: ST79745
Hlavní barva: modrá
Kód produktu: 960163
Balení (počet kusů): 1
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.