Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy SKLZ Pro Knit Mini Band Light

509 Kč
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

SKLZ Pro Knit Mini Band Light

509 Kč SKLZ Pro Knit Mini Band Light
    ST73496
Zlepšete svou sílu a hbitost pomocí SKLZ Pro Knit Mini Band Light SKLZ Pro Knit Mini Band...více

Zlepšete svou sílu a hbitost pomocí SKLZ Pro Knit Mini Band Light

SKLZ Pro Knit Mini Band Light je určen pro ty, kteří to se svou hrou myslí vážně, a poskytuje snadný a účinný způsob, jak zlepšit sílu a hbitost horní i dolní části těla. Tato pokročilá tréninková pomůcka je vhodná pro tenisové nadšence, protože umožňuje cílený přístup k posilování svalů zaměřený speciálně na zlepšení výkonu na kurtu.

Odolný a pohodlný design

Tento vysoce kvalitní mini band vyrobený z pevného a zároveň pružného materiálu vydrží intenzivní a časté cvičení. Je vybaven tkaninou šetrnou k pokožce, která ji nedráždí ani při nejintenzivnějším tréninku. Jeho jedinečná konstrukce zajišťuje, že zůstane na svém místě během jakékoliv aktivity, a eliminuje tak zbytečné přerušování.

Černá barva pro elegantní a profesionální vzhled

Díky dominantní černé barvě kombinuje SKLZ Pro Knit Mini Band Light funkčnost s elegantním a sebevědomým vzhledem. Toto fitness zařízení nejenže zlepší váš trénink, ale také se hodí k jakémukoli tréninkovému kompletu, takže při tréninku budete vypadat stejně dobře, jako se cítíte.

Poznejte výhody kvality SKLZ

Díky pověsti značky SKLZ jako výrobce špičkového sportovního zboží se můžete spolehnout, že zařízení Pro Knit Mini Band Light podá pozoruhodný výkon. Pevná konstrukce zajišťuje odolnost, zatímco vysoce účinný design poskytuje optimální trénink.

Produktové číslo: ST73496
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.