Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

569 Kč
Kód výrobce: 0359
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
1 ks

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

569 Kč SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy
    ST73421
SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy: Váš tréninkový partner Trénujte chytřeji a tvrději s pleteným...více

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy: Váš tréninkový partner

Trénujte chytřeji a tvrději s pleteným pásem SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy. Tato pokročilá tréninková pomůcka je navržena tak, aby posílila svaly horní a dolní části těla a zlepšila váš tenisový výkon. Díky jedinečné kombinaci odolnosti a pružnosti tento mini band nejen zvyšuje vaši sílu, ale také zlepšuje vaši pohyblivost, takže je nepostradatelnou součástí vašeho tenisového režimu.

Posilování a mobilizace

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy je výzvou k optimálnější aktivaci svalů, která vám zajistí, že z každého tréninku vytěžíte maximum. Podporuje váš silový trénink a zaměřuje se na horní i dolní části těla. Pohyby nebo cvičení využívající tuto bandáž podněcují svalovou stabilitu potřebnou pro silné tenisové údery a rychlé, pohotové smeče na kurtu.

Vynikající kvalita

Tento mini band je vyroben z elastického materiálu, který vydrží i při nejnáročnějších trénincích. Přestože je materiál těžký, nedráždí pokožku. Můžete se tak soustředit pouze na svůj fyzický pokrok, bez nepříjemných pocitů.

Produktové číslo: ST73421
Hlavní barva: černá
Kód produktu: 0359
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.