Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporový padák SKLZ Speed Chute

1 079 Kč
Kód výrobce: SAQ-SC01-002
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

SKLZ Speed Chute

1 079 Kč SKLZ Speed Chute
    ST73480
Zkušenosti s padákem SKLZ Speed Chute Padák SKLZ Speed Chute je bezvadný odporový padák, který...více

Zkušenosti s padákem SKLZ Speed Chute

Padák SKLZ Speed Chute je bezvadný odporový padák, který poskytuje možnost simulovat zátěž během tréninku. Tento výrobek je navržen pro zvýšení výbušné síly vašich nohou a posune vaši tréninkovou rutinu na zcela novou úroveň.

Výjimečný zážitek z odporu

Širší působivost padáku SKLZ Speed Chute spočívá v jedinečné schopnosti simulace. Úroveň odporu, kterou tento padák nabízí, se zvyšuje s tím, jak rychleji běžíte, to znamená, že čím usilovněji pracujete, tím náročnější je odpor, což nabízí nepřetržitý pokrok ve vašem tréninku.

Hladký provoz a pohodlí

Padák SKLZ Speed Chute, vybavený karabinou s jednoduchým mechanismem, vám umožní snadno se zapojit do tréninku "střelby z děla". Tato konkrétní funkce poskytuje volnost při provádění intenzivních tréninků bez jakéhokoli přerušení.

Vytvořeno pro odolný výkon

Padák SKLZ Speed Chute je zkonstruován ze speciálních síťových panelů, které omezují kroucení a otáčení padáku. Tato promyšlená konstrukce zajišťuje, že padák zůstane neporušený, a zvyšuje odolnost i při těch nejnáročnějších trénincích.

Poznejte značku - SKLZ

Společnost SKLZ, přední značka ve světě sportovního vybavení, se snaží poskytovat sportovcům špičkové výrobky. Pokud se chcete dozvědět více o značce, jejím étosu a celém sortimentu výrobků, navštivte její oficiální stránky.

Kód výrobce: SKLZ: SAQ-SC01-002

Objevte nejnovější přírůstek do svého fitness vybavení, padák SKLZ Speed Chute, v němž se snoubí vysoce kvalitní materiály s inovativním designem zajišťujícím dosažení vašeho maximálního potenciálu.

Produktové číslo: ST73480
Kód produktu: SAQ-SC01-002
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.