Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy Tiguar Power Band III

679 Kč
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
varianty:
Odporové gumy Tiguar Power Band IV
Tiguar Power Band IV
více
Dostupný počet:
2 ks

Tiguar Power Band III

679 Kč Tiguar Power Band III
    ST74853
Tiguar Power Band III - maximální odolnost a trvanlivost Specializovaný odporový pás pro...více

Tiguar Power Band III - maximální odolnost a trvanlivost

Specializovaný odporový pás pro pokročilé sportovce

Využijte plný potenciál svého tenisového tréninku s bandáží Tiguar Power Band III. Tyto posilovací gumy jsou speciálně navrženy pro pokročilé tenisty a poskytují vysoký odpor pro silové a silové tréninky. Jeho olivová barva a pevná konstrukce z něj dělají vizuálně atraktivní volbu, která je zároveň vyrobena tak, aby vydržela. Díky vynikajícím vlastnostem, jako je originální grafický systém značení odporu, se jedná o investici, která pro vás doslova natáhne míli navíc.

Všestrannost zakotvená v jeho designu

Díky celé řadě možností využití je Tiguar Power Band III ideální jak pro rozvoj, tak pro rehabilitaci. Použijte jej jako součást předzápasové rozcvičky, kdy tlakem proti jeho odporu probudíte své svaly. Případně zakončete trénink prováděním cviků na hluboké protažení a flexibilitu, abyste se zchladili. Rehabilitujete po zranění nebo chcete posílit specifické svaly? I s tím vám může Power Band pomoci.

Chytrá grafika vás zbaví hádání při tréninku

Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na jakou úroveň protažení se máte zaměřit. Power Band III má inovativní grafický systém značení odporu, který vás informuje o tom, kolik úsilí musíte vynaložit pro optimální protažení během tréninku.

Produktové číslo: ST74853
Hlavní barva: olivová
Balení (počet kusů): 1
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.