Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy Yakimasport Elastic Loops 3P

229 Kč

Doporučená prodejní cena

199 Kč Ušetříte 13 %
Kód výrobce: 100114
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Yakimasport Elastic Loops 3P

199 Kč Yakimasport Elastic Loops 3P
    ST74260
Zlepšete svůj tenisový trénink pomocí elastických smyček Yakimasport 3P Zdokonalte svůj...více

Zlepšete svůj tenisový trénink pomocí elastických smyček Yakimasport 3P

Zdokonalte svůj trénink

Seznamte se se svým novým tréninkovým parťákem, smyčkou Yakimasport Elastic Loops 3P. Tyto odporové gumy jsou nezbytnou součástí každodenní rozcvičky každého nadšeného tenisty a připraví vaše svaly na intenzivní hru. Díky tomu, že jsou pozoruhodně pružné, jsou přizpůsobivé a dokáží vám poskytnout efektivní a flexibilní trénink bez ohledu na úroveň vaší kondice.

Snadné použití a účinnost

Elastické smyčky Yakimasport se jednoduše používají, takže jsou ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené profesionály. Přidáním dodatečného odporu ke statickým cvikům tyto gumy napomáhají definici a růstu svalů, zdokonalují váš tenisový švih a zvyšují vaši obratnost na kurtu.

Co je v balení?

Balení obsahuje tři různé druhy odporových pásek - lehké (0,5 mm), střední (0,6 mm) a těžké (0,9 mm). Tato škála umožňuje progresi tréninků při budování síly a vytrvalosti a udržuje váš režim náročný a dynamický. Zvyšte svou výkonnost během okamžiku.

Produktové číslo: ST74260
Kód produktu: 100114
Balení (počet kusů): 3
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.