Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporový padák Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

789 Kč

Doporučená prodejní cena

739 Kč Ušetříte 6 %
Kód výrobce: 100040
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
3 ks

Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

739 Kč Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)
    ST74270
Padák Yakimasport Speed Chute (velký-56 palců) Vyzkoušejte inovativní a posilující způsob, jak...více

Padák Yakimasport Speed Chute (velký-56 palců)

Vyzkoušejte inovativní a posilující způsob, jak zlepšit svůj sportovní výkon s padákem Yakimasport Speed Chute. Je speciálně navržen pro sportovce, kteří to s posunutím svého výkonu na vyšší úroveň myslí vážně.

Absolutní zvýšení výkonu

Jedinečné odporové vybavení, které od uživatele vyžaduje, aby se při tréninku více snažil. Při běhu se padák otevírá a vytváří odpor vzduchu, který vás nutí k většímu výkonu. Tato výzva proti odporu větru vede ke zlepšení výkonnosti a poskytuje vám sílu a odolnost potřebnou k překonání vašich osobních rekordů a udržení náskoku před konkurencí.

Pohodlí a komfort

Náš padák Yakimasport Speed Chute je dodáván s nastavitelným bederním pásem, který umožňuje pohodlné používání výrobku uživatelům různých velikostí a tvarů postavy. Přizpůsobivost pásu usnadňuje jeho nasazování a sundávání, čímž se omezuje zbytečné přerušování vašich vysoce intenzivních tréninků. Součástí sady je také taška na přenášení, která usnadňuje přepravu padáku tam, kam potřebujete. Ať už se chystáte běhat v parku, nebo míříte do posilovny, padák můžete snadno a pohodlně přenášet.

Bezkonkurenční rozměry a specifikace

Tento velký padák má rozměry značných 56 palců, což vytváří ideální odpor pro každého sportovce, který chce překonat své hranice. Rozměry nabízejí optimální odpor, který vás nutí vyvíjet větší úsilí a postupně zlepšovat svou rychlost a vytrvalost v průběhu času. Tento padák Speed Chute má následující specifikace: * Množství v balení: * Kód výrobce: 1 kus: 100040 Zařaďte do svého tréninkového režimu padák Yakimasport Speed Chute a buďte svědky výrazného skoku ve své výkonnosti. Vaše cesta ke špičkové kondici, rychlosti a výkonu začíná právě zde. Čeká na vás velikost a je to jen kousek od ní. Investujte do padáku Yakimasport Speed Chute ještě dnes a staňte se sportovcem, kterým jste vždy chtěli být.

Produktové číslo: ST74270
Kód produktu: 100040
Balení (počet kusů): 1
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.