Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Medicinbal Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG

Medicinbal Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG
509 Kč
Kód výrobce: 100419
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG

509 Kč Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG
    ST78682
Zlepšete svůj tenisový trénink s míčem Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG Ponořte se do nové...více

Zlepšete svůj tenisový trénink s míčem Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG

Ponořte se do nové intenzity svého tréninkového režimu s míčem Yakimasport Tyer Slam Ball 2KG, který je nezbytným doplňkem pro každého oddaného tenistu.

Vynikající konstrukce pro maximální odolnost

Tento zdravotní míč je odborně vyroben ze silné, měkké gumy, což zajišťuje jeho vysokou odolnost a pružnost. Je naplněn syntetickým pískem, což je prvek určený pro dynamické slamování o různé povrchy. Díky pryžové konstrukci je lepší než kožené verze a odpadají nepříjemnosti spojené s častým praskáním stehů.

Inovativní konstrukce, která neskáče

Tento míč, který je jedinečný ve svém provedení, se díky inteligentní kombinaci pryže a písku neodráží od povrchů. Díky této vlastnosti zůstává intenzita a plynulost vašich tréninků nekompromisní.

Zažijte bezkonkurenční přilnavost

Celý povrch míče je poset speciálně navrženým protiskluzovým vzorkem. Ten zajišťuje vynikající přilnavost a poskytuje přesnost a pohodlí i při těch nejdynamičtějších cvičeních. Ať už na kurtu provozujete cvičení nebo posilujete podání, tento míč vám pomůže zdokonalit vaše dovednosti.

Odolá jakýmkoli povětrnostním podmínkám

Voděodolnost míče umožňuje jeho použití venku za jakéhokoli počasí, takže je univerzální a přizpůsobivý vašim tréninkovým potřebám.

Produktové číslo: ST78682
Balení (počet kusů): 1
Kód produktu: 100419
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.