Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninkový žebřík Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

679 Kč
Kód výrobce: V131
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
3 ks

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

679 Kč Pro's Pro Hurdle Agility Ladder
    ST70631
Žebřík agility Pro's Hurdle Představujeme vám renomovaný a uznávaný žebřík Pro's Pro Hurdle...více

Žebřík agility Pro's Hurdle

Představujeme vám renomovaný a uznávaný žebřík Pro's Pro Hurdle Agility Ladder, dokonalou tréninkovou pomůcku, která přináší sílu profesionálního tenisového tréninku až k vám domů. Byl vytvořen pro ty, kteří usilují o zdokonalení své hbitosti, rychlosti a koordinace, a slibuje zvýšený tréninkový zážitek přizpůsobený dosažení vašich výkonnostních cílů.

Ideální pro nadšence do cvičení

Žebřík Pro's Pro Hurdle Agility Ladder je navržen s ohledem na moderní tréninkové nadšence; ať už se jedná o profesionální zápasy nebo víkendové hobby, pomáhá zlepšovat pohyblivost, rovnováhu a rychlost. Je cennou součástí tréninkové rutiny sportovců, kterým pomáhá zlepšovat jejich hru a soutěžit na vysoké úrovni.

Dodává se s pohodlným pouzdrem na přenášení

Žebřík Pro's Hurdle Agility Ladder se dodává s ochranným přepravním pouzdrem, které je ideální pro bezpečné uložení a snadnou přepravu žebříku. Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje, že si trénink můžete vzít kamkoli s sebou, což maximalizuje pohodlí a podporuje důslednost v tréninkovém režimu.

Produktové číslo: ST70631
Kód produktu: V131
Šířka (cm): 42
Délka: 214
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.