Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninkový žebřík Pro's Pro Zickzack 4m - green

399 Kč
Kód výrobce: V214
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Zickzack 4m - green

399 Kč Pro's Pro Zickzack 4m - green
    ST74024
Pro's Pro Zickzack 4m - zelená: Váš základní nástroj pro trénink agility Představujeme Pro's...více

Pro's Pro Zickzack 4m - zelená: Váš základní nástroj pro trénink agility

Představujeme Pro's Pro Zickzack 4m - Green, univerzální a skládací cvičební žebřík zaměřený na zlepšení agility a práce nohou. Toto zařízení, vyznačující se výraznou zelenou barvou, je nezbytnou výbavou pro všechny sportovní nadšence od fotbalistů až po kondiční cvičence, kteří chtějí zlepšit svou celkovou obratnost.

Extrémní všestrannost

Pro's Pro Zickzack 4m - Green není jen nářadí, ale klíč k nepřebernému množství pohybových aktivit. Díky jeho nastavitelným příčkám můžete vytvářet různé cvičební formy, které otestují každý aspekt vaší obratnosti. Sprint, přeskok nebo hop - možnosti jsou neomezené a s žebříkem lze snadno manipulovat tak, aby vyhovoval vašim tréninkovým požadavkům.

Ideální pro kondiční a fyzický rozvoj

Pravidelný trénink s lavičkou Pro's Pro Zickzack 4m podporuje zlepšení rychlosti nohou, obratnosti, koordinace, rovnováhy a celkové sportovní výkonnosti. Ať už jste ambiciózní sportovec, nebo kondiční začátečník, tento inovativní výrobek má potenciál přiblížit vás o krok blíže k dosažení vašich fyzických cílů.

Snadné skladování a přenášení

Zickzack Pro's 4m - zelený je navržen s ohledem na pohodlí a složí se během několika sekund. Navzdory své robustní a prodloužené konstrukci se složí do přenosné velikosti, kterou lze snadno přenášet v tréninkové soupravě nebo ji v době nepoužívání úhledně uložit.

Produktové číslo: ST74024
Kód produktu: V214
Šířka (cm): 45,72
Délka: 411
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.