Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Head Hydrosorb Pro yellow 1P

Dárky
179 Kč

Doporučená prodejní cena

151 Kč Ušetříte 16 %
Poslední nejnižší cena:
140 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Lepivost omotávky: mokrý
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ne
Kód výrobce: 285303-YW-11-TW
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Head Hydrosorb Pro yellow 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 157 Kč
151 Kč Head Hydrosorb Pro yellow 1P
    ST15999
Head Hydrosorb Pro Yellow 1P - pokročilý grip pro každého hráče Objevte dokonalou kombinaci...více

Head Hydrosorb Pro Yellow 1P - pokročilý grip pro každého hráče

Objevte dokonalou kombinaci přilnavosti, absorpce vlhkosti a pocitu s Head Hydrosorb Pro Yellow 1P. Tento prémiový základní grip je určen pro ty, kteří hledají jedinečný zážitek ze hry, vynikající kontrolu a špičkový výkon. Tento nejmodernější základní grip, speciálně přizpůsobený pro vysoce výkonné sportovce, zajišťuje maximální přesnost při každém úderu.

Působivý design a vynikající výkon

Head Hydrosorb Pro Yellow 1P se dodává v zářivě žluté barvě, která dodá vaší hře nádech stylu a osobního vyjádření. S tloušťkou pouhých 1,75 mm poskytuje tento základní grip výjimečný pocit z rakety, který dodá vaší hře mimořádnou výhodu. Syntetický materiál použitý při jeho výrobě navíc zajišťuje robustní a odolný grip, který je schopen odolat náročnému používání.

Maximální kontrola a absorpce vlhkosti

Raketa Hydrosorb Pro Yellow 1P, navržená s působivou "mokrou" lepivostí, poskytuje maximální kontrolu a vynikající přilnavost i v těch nejintenzivnějších zápasech. Žádná perforace zajišťuje trvale hladký povrch, což zvyšuje přilnavost rakety. Její vynikající vlastnosti pohlcující vlhkost navíc udržují vaše ruce v suchu a pohodlí po celou dobu hry a zabraňují tak nečekaným skluzům ze zpocených dlaní.

Produktové číslo: ST15999
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: mokrý
Materiál: syntetický
Kód produktu: 285303-YW-11-TW 285303-YW
Hlavní barva: žlutá
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.