Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka MSV Soft Stich black 1P

Základní omotávka MSV Soft Stich black 1P
169 Kč
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 2,20
Hřeben: ano
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
varianty:
Základní omotávka MSV Soft Stich white 1P
MSV Soft Stich white 1P
více
Dostupný počet:
4+ ks

MSV Soft Stich black 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 159 Kč
169 Kč MSV Soft Stich black 1P
    ST16020
Tenisové gripy MSV Soft Stich - Jedno balení (černé) Připravte se na tenisový grip, jako žádný...více

Tenisové gripy MSV Soft Stich - Jedno balení (černé)

Připravte se na tenisový grip, jako žádný jiný. Gripy MSV Soft Stich (1 ks) v klasické černé barvě jsou navrženy pro výkon a představují dokonalý grip pro každého tenisového nadšence, který si cení pohodlí stejně jako výkonu. Tento grip, který poskytuje vynikající přilnavost, měkký dotek a působivou odolnost, bude vaším stálým společníkem na tenisovém kurtu.

Protiskluzový perforovaný povrch

To, co tento výrobek odlišuje od zbytku trhu, je jeho protiskluzový perforovaný povrch. Dovedně aplikovaná perforace zajišťuje maximální absorpci potu, takže se můžete bez obav soustředit na hru. Kluzký černý povrch pomáhá nejen při kontrole míče, ale zajišťuje také atraktivní estetický vzhled, který se hodí k vaší raketě a osobnosti.

Extra prošívaný design pro bezpečnost gripu

Zažijte vynikající bezpečnost úchopu díky jedinečnému prošívanému designu. Vyvýšený prošívaný vzor, který se táhne po celé délce gripu, zajišťuje neklouzavý úchop a poskytuje vám jistý a bezpečný úchop za všech okolností.

Suchá přilnavost

Díky tomu, že grip MSV Soft Stich nabízí suchý, nelepivý pocit, neovlivní váš výkon ani drobné prokluzování. Tento konkrétní grip byl propracován k dokonalosti a nabízí vám jemně lepivý pocit, který zabraňuje vyklouznutí i během těch nejsoutěžnějších her.

Produktové číslo: ST16020
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: syntetický
Hlavní barva: černá
Velikost gripu: 2,20
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.