Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pacific Smash Grip black 1P

189 Kč

Doporučená prodejní cena

159 Kč Ušetříte 16 %
Lepivost omotávky: mokrý
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ne
Kód výrobce: PC-3265.00.12
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
2 ks

Pacific Smash Grip black 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 149 Kč
159 Kč Pacific Smash Grip black 1P
    ST69428
Doporučené produkty
Základní omotávka Pacific NXS Prime black 1P

Základní omotávka
Pacific NXS Prime black 1P

249 Kč
229 Kč
Ušetříte 8%
Základní omotávka Pacific Supreme Grip black 1P

Základní omotávka
Pacific Supreme Grip black 1P

229 Kč
199 Kč
Ušetříte 13%
Základní omotávka Pacific Supreme Grip blue 1P

Základní omotávka
Pacific Supreme Grip blue 1P

229 Kč
199 Kč
Ušetříte 13%
Základní omotávka Pacific Supreme Grip white 1P

Základní omotávka
Pacific Supreme Grip white 1P

229 Kč
199 Kč
Ušetříte 13%
Základní omotávka Pacific Supreme Grip Pure white 1P

Základní omotávka
Pacific Supreme Grip Pure white 1P

229 Kč
199 Kč
Ušetříte 13%
Černý Grip Pacific Smash 1P - Dominantní detaily a špičkový výkon Uvolněte svůj skutečný...více

Černý Grip Pacific Smash 1P - Dominantní detaily a špičkový výkon

Uvolněte svůj skutečný potenciál na tenisovém kurtu s černým gripem Pacific Smash 1P. Společnost Pacific, známá svým závazkem ke kvalitě a dokonalosti, vám přináší intenzivně strukturovaný, částečně syntetický základní grip, který slibuje mimořádně zlepšený zážitek ze hry a držení za všech podmínek.

Nepopiratelný dotek a přilnavost

Pacific Smash Grip zaujme svými vynikajícími dotykovými a pocitovými vlastnostmi. Jeho výjimečná konstrukce zvětšuje drobné detaily v každém úderu a zajišťuje, že si hráč zachová ergonomický úchop. Skvěle zdůrazněné kontury rukojeti propůjčují hráči bezkonkurenční kontrolu a ovládání rakety a zajišťují, že pokaždé trefíte smeč přesně tak, jak se má.

Zůstaňte v suchu díky odvodu vlhkosti

Bez ohledu na to, jak namáhavá bude vaše hra, Pacific Smash Grip zajistí, že vaše rukojeť zůstane suchá, protože je vybavena inteligentní funkcí odvádění vlhkosti. To nejen zvyšuje váš herní výkon, ale také zajišťuje dlouhou životnost rakety, takže vám poskytne ohromující vítězné momenty po mnoho let.

Přilnavost a materiál

Lepivost gripu Pacific Smash je mokrá, což zajišťuje pevné držení rakety i za těch nejtěžších podmínek. Jeho syntetický materiál přispívá ke spolehlivosti a odolnosti gripu, který obstojí v náročných zkouškách soutěžního prostředí.

Produktové číslo: ST69428
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: mokrý
Materiál: syntetický
Kód produktu: PC-3265.00.12
Hlavní barva: černá
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.