Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pacific Supreme Grip white 1P

229 Kč

Doporučená prodejní cena

199 Kč Ušetříte 13 %
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 2 až 3 dny
varianty:
Základní omotávka Pacific Supreme Grip blue 1P
Pacific Supreme Grip blue 1P
Základní omotávka Pacific Supreme Grip black 1P
Pacific Supreme Grip black 1P
více
Dostupný počet:
2 ks

Pacific Supreme Grip white 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 189 Kč
199 Kč Pacific Supreme Grip white 1P
    ST16034
Doporučené produkty
Základní omotávka Pacific NXS Prime black 1P

Základní omotávka
Pacific NXS Prime black 1P

249 Kč
229 Kč
Ušetříte 8%
Základní omotávka Pacific XDuo Feel white 1P

Základní omotávka
Pacific XDuo Feel white 1P

269 Kč
239 Kč
Ušetříte 11%
Představujeme tenisový overgrip Pacific Supreme - bílý (1P) Vydejte se na vítěznou vlnu na...více

Představujeme tenisový overgrip Pacific Supreme - bílý (1P)

Vydejte se na vítěznou vlnu na tenisovém kurtu s tenisovým gripem Pacific Supreme v klasické bílé barvě. Tento špičkový syntetický overgrip nejenže zvýší vaši hru, ale také poskytne výjimečné pohodlí a praktičnost.

Účinná absorpce vlhkosti

Tenisový Grip Pacific Supreme je vaším dokonalým společníkem při tenisových zápasech s vysokým napětím, protože jeho vynikající schopnost absorbovat vlhkost udržuje váš úchop v suchu a pohodlí a zajišťuje neklouzavý úchop po celou dobu hry zpět.

Optimální tloušťka s perforací

S tloušťkou 1,80 mm zajišťuje overgrip ideální rovnováhu mezi citem a tlumením. Perforovaný design zlepšuje ventilaci a zároveň zajišťuje rychlejší odpařování potu, takže váš úchop zůstane suchý a pevný i v těch nejnáročnějších zápasech.

Odolnost a dlouhá životnost

Pacific Supreme Grip, vyrobený z vysoce kvalitního syntetického materiálu, slibuje odolné a dlouhotrvající používání. Jeho suchá přilnavost zajišťuje, že zůstane v neporušeném stavu i po nesčetných silných švihách, což vám umožní udržet vaši hru na vrcholu.

Produktové číslo: ST16034
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: syntetický
Hlavní barva: bílá
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.