Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pacific XDuo Feel white 1P

269 Kč

Doporučená prodejní cena

239 Kč Ušetříte 11 %
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Kód výrobce: PC-3240.00.11
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
2 ks

Pacific XDuo Feel white 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 229 Kč
239 Kč Pacific XDuo Feel white 1P
    ST16042
Zažijte vynikající přilnavost s bílým tenisovým overgripem Pacific XDuo Feel 1P Pacific XDuo...více

Zažijte vynikající přilnavost s bílým tenisovým overgripem Pacific XDuo Feel 1P

Pacific XDuo Feel v bílé barvě je elitní tenisový overgrip, který kombinuje vynikající výkon a bezkonkurenční pohodlí hráče. Tento overgrip je navržen tak, aby zlepšil vaši hru, a je dokonalým doplňkem vaší tenisové rakety.

Profesionální konstrukce

Tento overgrip, vyrobený s vnější vrstvou z vysoce kvalitního polyuretanu a vnitřní vrstvou z kůže, poskytuje vynikající přilnavost a příjemný dotek. Robustní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a odolnost a udržuje váš výkon konzistentní po delší dobu.

Navrženo pro pohodlí a odvětrávání

Bílý Overgrip Pacific XDuo Feel 1P je promyšleně navržen s perforací, která umožňuje optimální ventilaci. Tento prvek nejenže udržuje vaši ruku svěží během nejintenzivnějších her nebo tréninků, ale také zlepšuje celkový pocit a odezvu gripu.

Produktové číslo: ST16042
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: syntetický
Kód produktu: PC-3240.00.11
Hlavní barva: bílá
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.