Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pro's Pro B 2 1P

149 Kč
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ne
Kód výrobce: G079
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro B 2 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 139 Kč
149 Kč Pro's Pro B 2 1P
    ST16079
Pro's Pro B 2 1P - Zlepšete svou hru Představujeme prvotřídní tenisovou pásku od Pro's Pro - B...více

Pro's Pro B 2 1P - Zlepšete svou hru

Představujeme prvotřídní tenisovou pásku od Pro's Pro - B 2 1P. Tento vysoce kvalitní výrobek, který byl dokonale vytvořen s ohledem na potřeby hráčů, nejenže poskytuje výkon, ale také vynikající pohodlí, zejména pro hráče s citlivýma rukama. Ponořte se bez obav do hry a dopřejte si výjimečný tenisový zážitek, který předčí vaše očekávání.

Materiál prvotřídní kvality

Tento tenisový grip, vyrobený z vysoce kvalitních syntetických materiálů, zaručuje dlouhodobou odolnost, takže můžete plně využít jehož fantastických vlastností po celou dobu jeho životnosti. Navzdory své výjimečné měkkosti a plyšovému pocitu nedělá grip Pro's Pro B 2 1P kompromisy v oblasti odolnosti a pevnosti, čímž se osvědčuje jako robustní a všestranný herní společník.

Elegantní designové detaily

Model Pro's Pro B 2 1P se pyšní elegantní černou barvou a bez námahy spojuje styl s funkčností. Přestože není vybaven perforací, design zajišťuje stabilní a bezpečný úchop bez prokluzování. Jeho tloušťka měří 1,80 mm, což je tak akorát, aby poskytoval značné odpružení, aniž by byl příliš objemný.

Produktové číslo: ST16079
Počet omotávek: 1
Materiál: syntetický
Kód produktu: G079
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.