Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pro's Pro B 70 1P

Poslední cena: 149 Kč
Tento produkt není v tuto chvíli k dispozici, ale mohlo by vás zajímat následující:
Poslední cena: 149 Kč
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ano
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Nedostupný produkt
MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 139 Kč
Tento produkt není v tuto chvíli k dispozici, ale mohlo by vás zajímat následující:
VYBRÁNO PRO VÁS
149 Kč Pro's Pro B 70 1P
    ST16081
Tenisový grip Pro's Pro B70 (1 kus) Představujeme tenisový overgrip Pro's Pro B70, který...více

Tenisový grip Pro's Pro B70 (1 kus)

Představujeme tenisový overgrip Pro's Pro B70, který kombinuje dokonalou kombinaci pohodlí, kontroly a odolnosti. Tento úžasný grip, vyvedený v originální zlaté metalické barvě, představuje odvážné, ale elegantní prohlášení, které pozvedne váš výkon v každé hře.

Vynikající kontrola povrchu

Grip Pro's B70 je vyroben s vysoce kvalitním protiskluzovým povrchem s mikroretuší a zaručuje vynikající přilnavost, hmatovou zpětnou vazbu a kontrolu nad raketou za všech podmínek. Bez ohledu na váš herní styl nepochybně oceníte konzistentní kontrolu tohoto tenisového overgripu elitní úrovně.

Superabsorpční a vibrace tlumící systém

Ať už je horký letní den nebo zápas pod vysokým tlakem, nedovolte, aby pot přerušil vaši vítěznou sérii. Tato tenisová omotávka je navržena tak, aby nabízela vysokou úroveň absorpce potu, udržovala vaše ruce v suchu a zajišťovala pevný a spolehlivý úchop za všech okolností. Pozoruhodné je, že omotávka Pro's Pro B70 slouží také k účinnému tlumení vibrací, čímž poskytuje pohodlnější zážitek ze hry a zároveň snižuje riziko tenisového loktu.

Produktové číslo: ST16081
Počet omotávek: 1
Materiál: syntetický
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.