Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

109 Kč
Lepivost omotávky: mokrý
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Kód výrobce: G223A
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
3 ks

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 109 Kč
109 Kč Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black
    ST78390
Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - černý: Zlepšete svou hru díky vynikajícímu pohodlí a ovládání...více

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - černý: Zlepšete svou hru díky vynikajícímu pohodlí a ovládání

Ponořte se do absolutní herní dokonalosti s tenisovou omotávkou Pro's Pro Basic B 115 1P v černé barvě, která mění hru a je určena pro profesionály, kteří hledají optimální výkon.

Bezkonkurenční redukce vibrací

Černá Omotávka Pro's Pro Basic B 115 1P je zkonstruována s PU podlepkou pro vynikající redukci vibrací. Je dále vylepšena tloušťkou 1,80 mm, která přidává další tlumicí vlastnosti. Pocítíte rozdíl na své ruce, protože každý tah nabízí měkké pohodlí, snižuje nárazy a chrání vás před možným napětím a únavou.

Výjimečný úchop a cit

Povrch této omotávky gripu je drážkovaný, aby se zvýšil váš cit pro hru a poskytl maximální jistotu úchopu. Zvyšte svůj výkon díky jistotě při každém švihu, která dodá jistotu každému vašemu pohybu a úderu.

Produktové číslo: ST78390
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: mokrý
Materiál: syntetický
Kód produktu: G223A
Hlavní barva: černá
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.