Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pro's Pro Basic Grip B 120 black 1P

109 Kč
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ano
Kód výrobce: G224a
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Basic Grip B 120 black 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 109 Kč
109 Kč Pro's Pro Basic Grip B 120 black 1P
    ST63408
Představujeme Pro's Pro Basic Grip B 120 v černé barvě Objevte optimální kombinaci pohodlí,...více

Představujeme Pro's Pro Basic Grip B 120 v černé barvě

Objevte optimální kombinaci pohodlí, odolnosti a výkonu s gripem Pro's Pro Basic B 120. Tento prémiový tenisový grip nabízí výjimečné tlumení nárazů ve spojení s bezkonkurenční odolností, které zvýší váš výkon na kurtu. Grip je odborně navržen tak, aby vyhovoval jak profesionálním, tak amatérským hráčům, bez problémů se hodí ke každé hře a poskytuje jistotu kvalitního výrobku, který obstojí ve zkoušce času.

Vynikající perforace pro maximální odvětrávání

Výrazným rysem gripu Pro's Pro Basic B 120 je jeho vynikající perforace. Ta umožňuje vynikající ventilaci a pomáhá udržet ruce v suchu a pohodlí i během těch nejintenzivnějších zápasů. S tímto gripem si můžete být jisti, že se budete soustředit výhradně na hru, aniž byste se museli obávat zpocených dlaní nebo nepohodlí.

Působivá odolnost a pohodlí

Grip Pro's Basic B 120, vyrobený ze syntetických materiálů pro neochvějný výkon, je neuvěřitelně odolný a vydrží i tu nejagresivnější hru. Grip se může pochlubit tloušťkou 1,50 mm a nabízí dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a citem, což zaručuje, že každý váš úder bude přesný a efektivní.

Produktové číslo: ST63408
Počet omotávek: 1
Materiál: syntetický
Kód produktu: G224a
Hlavní barva: černá
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.