Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Tecnifibre Leather brown 1P

Dárky
479 Kč

Doporučená prodejní cena

408 Kč Ušetříte 15 %
Poslední nejnižší cena:
378 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ne
Kód výrobce: 51ATPLEATH
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Tecnifibre Leather brown 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 399 Kč
408 Kč Tecnifibre Leather brown 1P
    ST16123
Kožená tenisová rukojeť Tecnifibre (1 ks) - hnědá Zlepšete svou tenisovou hru díky špičkové...více

Kožená tenisová rukojeť Tecnifibre (1 ks) - hnědá

Zlepšete svou tenisovou hru díky špičkové tenisové omotávce Tecnifibre Leather Grip, která nabízí nejen maximální pohodlí a pocit, ale také bezkonkurenční odolnost. Tento prémiový overgrip, pocházející z řady produktů schválených organizací ATP, je speciálně vyroben s vysokými standardy, aby splňoval očekávání náročných tenistů.

Kvalita a výkon

Kožený grip Tecnifibre je vytvořen z nejkvalitnější hovězí kůže, která zajišťuje pevný a suchý úchop, poskytuje výjimečnou kontrolu a klasický pocit z rakety, který seriózní hráči vysoce oceňují. Tento overgrip je navržen tak, aby si udržel optimální výkon po celou dobu zápasu, a to i za extrémních podmínek na kurtu, což z něj činí špičkovou volbu mezi profesionály.

Produktové číslo: ST16123
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: kůže
Kód produktu: 51ATPLEATH
Hlavní barva: hnědá
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.