Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Disk na rovnováhu Schildkröt Yoga Block - grey/pink

259 Kč

Doporučená prodejní cena

229 Kč Ušetříte 12 %
Kód výrobce: 960136
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Schildkröt Yoga Block - grey/pink

229 Kč Schildkröt Yoga Block - grey/pink
    ST79758
Blok na jógu Schildkröt - šedý/růžový Zažijte dokonalou kombinaci rovnováhy a flexibility s...více

Blok na jógu Schildkröt - šedý/růžový

Zažijte dokonalou kombinaci rovnováhy a flexibility s blokem na jógu Schildkröt v atraktivním šedorůžovém odstínu. Tento výrazný blok je výjimečným vybavením, které zpestří váš tenisový tréninkový režim.

Fitness pomůcka s mnohostranným využitím

Staňte se mistrem své hry díky zapojení šedorůžového bloku Schildkröt Yoga Block, který nabízí širokou škálu možností cvičení. Využijte jej pro rozcvičení před hrou k protažení svalů nebo jako balanční pomůcku pro silový trénink. Tento všestranný blok je vaším dokonalým partnerem při zlepšování flexibility, posilování rovnováhy a podpoře celkového výkonu na hřišti.

Krásný šedý/růžový blok na jógu

Šedorůžový blok na jógu Schildkröt, zabalený jako jeden kus, přichází s elegantním designem, který osloví tenisty, kteří usilují o styl a funkčnost. Hlavní odstín chladné šedé s nádechem růžové je nenápadný, ale přesto atraktivní, což z tohoto doplňku činí nejen fitness pomůcku, ale také atraktivní kousek ve vaší tréninkové sbírce.

Příslib profesionální kvality

Důvěřujte společnosti Schildkröt, která podporuje dlouhou životnost vašich výkonů a pomáhá zlepšovat vaši hru. Splňte si své tréninkové potřeby s blokem Schildkröt Grey/Pink Yoga Block, dokonalým vybavením, které zpestří váš tenisový trénink a zároveň zajistí, že zůstanete na vrcholu své vytrvalosti! Důvěřujte kvalitě společnosti Schildkröt a udělejte si z šedého/růžového bloku na jógu svou fitness pomůcku.

Produktové číslo: ST79758
Hlavní barva: šedá
Kód produktu: 960136
Balení (počet kusů): 1
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.