Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninková kola Schildkröt Pilates Ring - green

509 Kč

Doporučená prodejní cena

449 Kč Ušetříte 12 %
Kód výrobce: 960141
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
1 ks

Schildkröt Pilates Ring - green

449 Kč Schildkröt Pilates Ring - green
    ST79723
Schildkröt Pilates Ring - vaše cvičební náčiní Seznamte se s dokonalým společníkem pro váš...více

Schildkröt Pilates Ring - vaše cvičební náčiní

Seznamte se s dokonalým společníkem pro váš tenisový trénink - Schildkröt Pilates Ring. Kromě toho, že slouží jako další vrstva intenzity vaší fitness rutiny, je také fantastickým způsobem, jak zpestřit váš trénink a trénovat celé tělo.

Vysoce kvalitní design

Kroužek Schildkröt Pilates Ring odvádí působivou práci při hledání rovnováhy mezi funkčností a designem. Toto zařízení je vyrobeno podle nejvyšších standardů kvality a zaručuje trvanlivost a odolnost bez ohledu na to, jak náročný bude váš trénink. Nutí vaše tělo pracovat intenzivněji, což vede ke zvýšení intenzity a širšímu rozsahu pohybu.

Atraktivní, ergonomický a přenosný

Tento kruh na pilates, navržený v poutavé zelené barvě, dodává vašemu sportovnímu stylu barevný nádech, který ho doplní. Je to však víc než jen hezký odstín. Ergonomický design kroužku zajišťuje pohodlí a snadné používání. Ať už chcete zvýšit svou sílu, flexibilitu nebo rovnováhu, tento kroužek vám pomůže!

Kromě toho, že je kroužek na pilates kompaktní, je lehký jako pírko, takže se snadno přenáší. Skvěle se vejde do tašky a umožní vám udržovat si kondici, ať jste kdekoli.

Produktové číslo: ST79723
Hlavní barva: zelená
Kód produktu: 960141
Balení (počet kusů): 1
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.