Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

139 Kč

Doporučená prodejní cena

109 Kč Ušetříte 22 %
Kód výrobce: V218B
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

109 Kč Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue
    ST80188
Značkovací kužel Pro's Pro s otvory 1P - tmavě modrý: Vylepšete tréninky pomocí profesionálního...více

Značkovací kužel Pro's Pro s otvory 1P - tmavě modrý: Vylepšete tréninky pomocí profesionálního vybavení!

Ať už jste profesionální trenér, nebo jen chcete zvýšit efektivitu svých osobních tréninků, značkovací kužel Pro's Pro s otvory v tmavě modré barvě je všestranný nástroj, který můžete přidat do svého tréninkového režimu. Díky své výrazné tmavě modré barvě a výšce 38 cm jistě dodá vaší rutině profesionální nádech.

Robustní konstrukce a odolné materiály

Kód výrobce - V218B

Značkovací kužel Pro's Pro byl navržen z prvotřídního a odolného materiálu, který zaručuje, že vydrží i náročné intenzivní tréninky. Tento kužel je lehký a přitom robustní, takže vydrží dlouhodobé používání, což vám umožní soustředit se na trénink bez obav o výkon vašeho vybavení.

Vlastnosti a použitelnost

Tento kužel stojí ve výšce 38 cm, nabízí vynikající viditelnost a je ideální pro řadu různých cvičení. Jeho konstrukce obsahuje otvory, které umožňují použití s tyčemi pro vytvoření překážek, což zpestří a zpochybní váš trénink.

Tmavě modrá barva

Jeho poutavá tmavě modrá barva nejenže dodá vašemu tréninku šmrnc, ale také zvyšuje viditelnost, čímž zajišťuje bezpečnost při cvičení a rychlou lokalizaci v případě změn v sestavě.

Všestrannost výrobku

Od usměrňování běžeckých drah, zlepšování obratnosti nebo dokonce použití jako branky při minisportech, tento výrobek dokazuje svou multifunkčnost. Nezáleží na tom, zda jste profesionální trenér nebo sportovní nadšenec, značkovací kužel Pro's Pro dokáže dodat hloubku a všestrannost vašim tréninkům, hrám a cvičením. Závěrem lze říci, že značkovací kužel Pro's Pro s otvory 1P v tmavě modré barvě je nezbytnou tréninkovou pomůckou. Poskytuje dlouhou životnost, funkčnost a barevný nádech a je navržen tak, aby obohatil váš tréninkový režim bez ohledu na sport nebo disciplínu. Zlepšete svou tréninkovou hru s tímto značkovacím kuželem profesionální kvality.

Produktové číslo: ST80188
Kód produktu: V218B
Hlavní barva: námořnická modrá
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.