Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninková kola SKLZ Corewheels

1 579 Kč
Kód výrobce: SK6800115
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
4 ks

SKLZ Corewheels

1 579 Kč SKLZ Corewheels
    ST73428
Revoluce v tréninku s kolečky SKLZ Corewheels Kolečka SKLZ Corewheels jsou dokonalým doplňkem...více

Revoluce v tréninku s kolečky SKLZ Corewheels

Kolečka SKLZ Corewheels jsou dokonalým doplňkem tréninkové rutiny aktivního tenisty, který s každým opakováním zvyšuje rozmanitost a efektivitu. Tato kolečka SKLZ Corewheels, dodávaná v balení po dvou kusech a s pestrobarevným designem, slibují kvalitu a výkon.

Bezkonkurenční pohodlí a snadné používání

Zapomeňte na nepohodlí rukou. Ergonomické pěnové rukojeti těchto fitness koleček poskytují maximální přilnavost a nebývalé pohodlí během tréninku, čímž zajišťují dlouhé hodiny tréninku bez namáhání svalů rukou.

Rozšiřte hranice svých tréninků

Ať už jste tenisový nadšenec, nebo profesionální sportovec, kolečka SKLZ Corewheels umocní výsledky vašeho tréninku. Zapojením trupu, ramen, břišních svalů a paží tato kolečka usnadňují nejen posilování.

Domácí trénink ještě nikdy nebyl tak přínosný. Je čas vystupňovat svou fitness rutinu a překonávat své limity s kolečky SKLZ Corewheels.

Produktové číslo: ST73428
Hlavní barva: vícebarevná
Kód produktu: SK6800115
Balení (počet kusů): 2
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.