Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Posuvné disky SKLZ Slidez 2p

909 Kč
Kód výrobce: SLDS-001
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4 ks

SKLZ Slidez 2p

909 Kč SKLZ Slidez 2p
    ST73475
Zintenzivněte svůj tenisový trénink s SKLZ Slidez 2P SKLZ Slidez 2P je tréninkové zařízení...více

Zintenzivněte svůj tenisový trénink s SKLZ Slidez 2P

SKLZ Slidez 2P je tréninkové zařízení speciálně navržené pro posílení svalů nohou, které výrazně zvyšuje rychlost a obratnost na tenisovém kurtu. Tato všestranná tréninková pomůcka posune vaše tenisové tréninky na vyšší úroveň. Přístroj Slidez 2P se jistě stane nepostradatelnou součástí vaší každodenní tréninkové rutiny bez ohledu na úroveň vašich dovedností.

Efektivní a plynulý trénink s využitím slidu

Díky povrchu s nízkým třením umožňují Slidez plynulé, neomezené pohyby po jakémkoli povrchu. Efektivita vašich cvičení nohou bude umocněna, což vás bude tlačit k dosažení nových hloubek péče a výbušné síly při vašich servisech a returnech.

Protiskluzový povrch pro stabilitu

Slidezy navržené s protiskluzovým povrchem poskytují spolehlivou přilnavost a zabraňují jakémukoli nechtěnému sklouznutí nohou nebo rukou během tréninku. Tato vlastnost stability přispívá k bezpečnému tréninkovému prostředí a umožňuje vám soustředit se výhradně na váš výkon.

Trénujte ve dvou směrech

Tento model je vybaven integrovanými konektory, které vám umožní trénovat v obou směrech. Zlepšete svou boční rychlost, zrychlení vpřed a flexibilní pohyb, který napodobuje příval energie, jenž je nezbytný pro dokonalou tenisovou hru.

Elegantní a odolný

Ve stylovém černém provedení se SKLZ Slidez 2P hodí k jakémukoli tréninkovému vybavení. Dodávají se v balení po dvou kusech a vydrží několik náročných tréninků, čímž zajišťují dlouhotrvajícího tréninkového společníka pro vaše intenzivní tenisové tréninky.

Vyzkoušejte na kurtu svou vytrvalost a přesnost zcela novým způsobem s teniskami SKLZ Slidez 2P. Přijďte a poznejte sílu cíleného tréninku!

Produktové číslo: ST73475
Balení (počet kusů): 2
Kód produktu: SLDS-001
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.