Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Cvičící podložka SKLZ Trainer Mat

Dárky
1 016 Kč
Poslední nejnižší cena:
941 Kč (+8%)

Nejnižší cena tohoto produktu za posledních 30 dní před aktuálním snížením.

Kód výrobce: APD-G2M-PEF-04
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 24h
Dostupný počet:
2 ks

SKLZ Trainer Mat

1 016 Kč SKLZ Trainer Mat
    ST73469
Doporučené produkty
Dárky
Tréninková kola SKLZ Corewheels
Tréninková kola SKLZ Corewheels

Tréninková kola
SKLZ Corewheels

 
1 424 Kč
 
Dárky
Dárky
Odporové gumy Adidas Power Band Level 3 - red
Odporové gumy Adidas Power Band Level 3 - red

Odporové gumy
Adidas Power Band Level 3 - red

1 439 Kč
1 272 Kč
Ušetříte 12%
Dárky
Uvolněte svůj potenciál s podložkou SKLZ Trainer Mat Podložka SKLZ Trainer Mat je vysoce...více

Uvolněte svůj potenciál s podložkou SKLZ Trainer Mat

Podložka SKLZ Trainer Mat je vysoce kvalitní, všestranná cvičební podložka, která je navržena tak, aby pozvedla vaši fitness cestu. Díky své odolné konstrukci a promyšlenému designu poskytuje nejen pohodlné sezení, ale také vás provede tím nejefektivnějším cvičením. Tato jedinečná podložka se honosí elegantní černou barvou, která propůjčí vaší sbírce fitness vybavení sofistikovanost a styl.

Výjimečná kvalita

Podložka SKLZ Trainer Mat vyniká ve své třídě výjimečnou kvalitou. Tato podložka, pečlivě vyrobená tak, aby odolala dynamickým a náročným požadavkům fyzického cvičení, zaručuje trvanlivý výkon a slouží jako váš spolehlivý tréninkový partner po dlouhá léta. Podpůrná a snadno čistitelná podložka představuje dokonalou rovnováhu mezi formou a funkčností.

Vedení při cvičení na dosah ruky

Ať už jste začátečník, nebo zkušený sportovec, podložka SKLZ Trainer Mat vás ochrání. Je vybavena tištěnými pokyny ke cvičení přímo na podložce - což je význačný atribut, který ji odlišuje od tradičních cvičebních podložek. Nyní můžete mít svého osobního trenéra doma! Tato podložka vám pomůže zpestřit váš tréninkový režim, naučí vás správné formě a pohybu pro celé spektrum cviků přímo v pohodlí vašeho domova.

Esteticky příjemná

Kromě praktického využití zaujme podložka SKLZ Trainer Mat i svým estetickým vzhledem. Dodává se v klasické černé barvě s vkusně navrženým průvodcem cvičením v kontrastních barvách - elegantní doplněk vaší fitness výbavy, který vás povzbudí k aktivitě.

Specifikace produktu

Hlavní barva: černá Kód výrobce: Klíčové slovo: "C", "C", "C", "C", "C": APD-G2M-PEF-04 Zažijte rozdíl s podložkou SKLZ Trainer Mat - podložkou navrženou tak, aby překonávala výkon a odolnost a vedla vás ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu.

Produktové číslo: ST73469
Hlavní barva: černá
Kód produktu: APD-G2M-PEF-04
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.