Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Omotávka Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Černý

209 Kč

Doporučená prodejní cena

189 Kč Ušetříte 10 %
Lepivost omotávky: suchý
Hřeben: ano
Kód výrobce: 478670-005
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
varianty:
Omotávka Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Růžový
Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Růžový
více
Dostupný počet:
4+ ks

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Černý

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 179 Kč
189 Kč Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Černý
    ST77367
Vylepšete svůj úchop s Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Negro Rukojeť Bullpadel HaC...více

Vylepšete svůj úchop s Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Negro

Rukojeť Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P přináší inovace, které mění pravidla hry, do vašich dlaní. Tento prémiový overgrip v působivé černé barvě (negro) kombinuje výkon, funkčnost a styl v jednom vysoce kvalitním balení. Jeho pečlivě navržené prvky navíc vyzdvihují to nejlepší z vašeho vybavení, aniž by měnily jeho základní vlastnosti.

Prvotřídní design a materiál

Rukojeť Bullpadel HaC Overgrip je vyrobena s důrazem i na ty nejmenší detaily. Jeho lehká konstrukce nabízí minimální přídavek hmotnosti, což zajišťuje, že si vaše raketa zachová své původní vlastnosti. Může se také pochlubit pečlivě kalibrovanou tloušťkou, která přidává správné množství polstrování pro optimální rovnováhu mezi pohodlím a ovládáním.

Pokročilá absorpce vlhkosti

Síla tohoto gripu spočívá také v jeho inovativní perforované konstrukci. Tyto strategicky umístěné perforace vynikají absorpcí vlhkosti a udržují povrch suchý i během těch nejintenzivnějších zápasů. Díky tomu si hráči mohou užívat bezpečný úchop po delší dobu, což podporuje maximální kontrolu a přesnost úderů.

Pohodlné balení

Každé balení Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - negro obsahuje tři overgripy, které nabízejí vynikající hodnotu pro amatérské i profesionální hráče. Ať už měníte gripy v polovině hry, nebo si je necháváte jako záložní, tento produkt nabízí bezkonkurenční pohodlí.

Textura Dry-Touch

Navzdory své výjimečné schopnosti odvádět vlhkost si gripy Bullpadel HaC Overgrip zachovávají texturu dry-touch. Tato vlastnost nabízí neklouzavý povrch a poskytuje hráčům konzistentní úchop.

Podrobnosti o produktu

  • Hlavní barva: černá (Negro)
  • Perforovaná: Ano
  • Struktura úchopu: Slouží k udržování úchopu v ruce: Suchý dotek
  • Počet úchopů: 1: 3
  • Typ výrobku: rukojeti s velkým počtem úchopů: Přes rukojeť
  • Kód výrobce: 478670-005

Produktové číslo: ST77367
Kód produktu: 478670-005
Barva: Černý
Lepivost omotávky: suchý
Hřeben: ano
Počet omotávek: 3
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.