Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Gamma Target Cones Small 1P

Poslední cena: 149 Kč
Tento produkt není v tuto chvíli k dispozici, ale mohlo by vás zajímat následující:
Poslední cena: 149 Kč
Kód výrobce: Art810-0001
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Nedostupný produkt
Tento produkt není v tuto chvíli k dispozici, ale mohlo by vás zajímat následující:
VYBRÁNO PRO VÁS
149 Kč Gamma Target Cones Small 1P
    ST71071
Zlepšete svou přesnost a soustředění pomocí malých terčových kuželek Gamma 1P Objevte zcela...více

Zlepšete svou přesnost a soustředění pomocí malých terčových kuželek Gamma 1P

Objevte zcela nový rozměr sportovního tréninku s terčovými kužely Gamma Small 1P. Tento výrobek, který byl navržen tak, aby posunul váš výkon na vyšší úroveň, vám poslouží jako dokonalý partner, ať už trénujete na zápas, nebo pracujete na svých sportovních dovednostech.

Specifikace produktu

Terčové kužely Gamma jsou jedinečně zpracované a mají kompaktní velikost 15 cm na výšku, takže jsou snadno viditelné, ale zároveň neruší při žádné sportovní aktivitě. Jejich zářivě oranžová barva přispívá k jasné viditelnosti i na dálku, což hráčům umožňuje soustředit se a nastolit přesnost pohybu každého hráče. Tyto terčové kužely, vyráběné pod důvěryhodnou značkou Gamma, nesoucí kód výrobce Art810-0001, představují optimální odolnost, pružnost a trvanlivost, což zaručuje, že vydrží náročné intenzivní tréninky a různé okolní podmínky.

Všestranné a multifunkční

Terčové kužele Gamma Small 1P mohou sloužit pro rozsáhlou škálu venkovních i halových sportů, mezi které patří fotbal, basketbal, atletika nebo dokonce extrémní sporty. Jsou obrovským přínosem pro každého trenéra nebo sportovce, protože slouží jako základní značky pro stanovení hranic, vytvoření cvičení nebo stanovení branek v minihrách.

Kvalitní design a konstrukce

Tvar těchto kuželů umožňuje, aby zůstaly na svém místě, čímž se minimalizuje pravděpodobnost jejich převrácení během intenzivních tréninků. Jsou také lehké a stohovatelné, takže se snadno přenášejí a pohodlně skladují.

Zvyšte svůj výkon

S terčovými kužely Gamma Small 1P nezvyšujete pouze svou rychlost a obratnost, ale pracujete také na svém strategickém myšlení a prostorovém povědomí. Rozvíjení těchto dovedností může výrazně zlepšit váš výkon a poskytnout vám značnou výhodu před soupeři. Posuňte své hranice, zlepšete svou přesnost a pozoruhodně zvyšte svůj sportovní výkon s terčovými kužely Gamma Target Cones Small 1P. Zařaďte je do své tréninkové rutiny a během okamžiku zaznamenáte znatelné výsledky.

Produktové číslo: ST71071
Kód produktu: Art810-0001
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.