Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Červený

169 Kč
Kód výrobce: V191A
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Červený

169 Kč Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Červený
    ST63401
Pro's Pro Premium Kegel (otvory a kapsa) 1P - červený Optimalizujte svou tréninkovou rutinu s...více

Pro's Pro Premium Kegel (otvory a kapsa) 1P - červený

Optimalizujte svou tréninkovou rutinu s mimořádně všestranným a snadno použitelným Pro's Pro Premium Kegel. Tato tréninková pomůcka, precizně vyrobená a navržená tak, aby byla kompatibilní s celou řadou dalších modelů, otevírá svět možností pro sportovní nadšence i sportovce, kteří touží vylepšit svůj tréninkový režim. Kegel Pro's Pro Premium je nepostradatelnou součástí každého fitness programu, s mnoha způsoby využití, které zaručí, že vaše tréninky budou pestré a poutavé. Vezměte prosím na vědomí, že prezentované obrázky ukazují doporučená použití a každý výrobek se prodává samostatně.

Špičkové sportovní vybavení

Kegel Pro's Pro Premium stojí na výšku 38 cm, má průměr základny 34 cm a váží 320 gramů. Kegel je navržen se speciálními otvory přizpůsobenými pro tyče Pro's Pro a umožňuje četné úpravy, které dále rozšiřují škálu možností cvičení. Jeho výrazná červená barva zajišťuje, že je snadno rozpoznatelný během vysoce intenzivních tréninků nebo za snížené viditelnosti. Kód výrobce - V191A.

Snadné nastavení a rozsáhlá funkčnost

Nastavení přístroje Pro's Premium Kegel je jednoduché a bezproblémové, což podporuje bezproblémový přechod z jedné cvičební rutiny na druhou. Jeho všestranná konstrukce podporuje neomezené varianty cvičení a dokazuje, že je nepostradatelnou součástí výbavy, která vyhovuje komplexní škále sportovních disciplín. Posuňte svůj trénink na vyšší úroveň s posilovacím zařízením Pro Premium Kegel a zažijte vzrušení z dosahování nových osobních rekordů a důsledného překonávání svých fitness cílů. Pro kompletní a dynamický trénink důvěřujte posilovacímu zařízení Pro's Pro Premium Kegel.

Produktové číslo: ST63401
Kód produktu: V191A
Barva: Červený
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.