Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Pro's Pro Training Hurdle 12 - Žlutý

279 Kč
Kód výrobce: V070
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Training Hurdle 12 - Žlutý

279 Kč Pro's Pro Training Hurdle 12 - Žlutý
    ST64813
Tréninková překážka Pro's Pro 12 - žlutá Obrys Zintenzivněte a vylepšete svůj tréninkový...více

Tréninková překážka Pro's Pro 12 - žlutá

Obrys

Zintenzivněte a vylepšete svůj tréninkový program s tréninkovou hrazdou Pro's Pro Training Hurdle 12 - Yellow, základní tréninkovou pomůckou, která nabízí jedinečnou všestrannost ve všech fázích vaší fitness cesty. Hrazda, vyrobená z vysoce kvalitního materiálu a dokonale zkonstruovaná, je navržena tak, aby vydržela náročný intenzivní trénink a zároveň se neuvěřitelně snadno sestavuje.

Vlastnosti

  • Kvalitní materiál: Tato tréninková překážka Pro's Pro Training Hurdle, vyrobená ze zdokonaleného materiálu o tloušťce 25 mm, zaručuje zdatnost a odolnost. Jeho robustní konstrukce zajišťuje, že vydrží rozsáhlé používání během vašich vysoce intenzivních tréninků.
  • Snadná instalace: Tréninková překážka nabízí snadný proces montáže, díky čemuž budete mít více času soustředit se na trénink. Díky uživatelsky přívětivému designu instalace je ideální pro každého, kdo chce zlepšit svůj trénink agility.
  • Optimální rozměry: Tato tréninková překážka Pro's Pro měří 60 cm na šířku a přibližně 34 cm na výšku, což je ideální velikost pro širokou škálu tréninkových cvičení. Její dobře kalibrované rozměry poskytují optimální rovnováhu mezi náročností a dosažitelností pro celou řadu atletických schopností.
  • Energetická žlutá barva: Zářivě žlutá barva dodává během tréninku energický pocit a pomáhá při zviditelňování, čímž zabraňuje nechtěným zraněním při cvičení v rychlém tempu.

Další informace

  • Kód výrobce: Sada je vybavena speciálními funkcemi, které jsou součástí balení, jako je např: V070

Shrnutí:

Ať už jste začínající sportovec nebo fitness nadšenec, tréninková překážka Pro's Pro Training 12 - žlutá je ideálním doplňkem vaší tréninkové výbavy. Překonejte své výkonnostní cíle s tímto dynamickým fitness nástrojem, který v sobě spojuje dokonalou kombinaci odolnosti, funkčnosti a jednoduchosti. Pro bezkonkurenční tréninkový zážitek přidejte Pro's Pro Training Hurdle do svého režimu ještě dnes!

Produktové číslo: ST64813
Kód produktu: V070
Barva: Žlutý
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.